Uncategorized

Ciekawe artykuly – przyslal משה רנסקי‎

Antysemityzm ma znów światowego przywódcę
Podobnie jak ideologia Trzeciej Rzeszy, ideologia islamskiej rewolucji głosi własną wyższość nad resztą ludzkości, nienawiść do demokracji oraz praw człowieka, a jej centralnym filarem ideologicznym jest nienawiść do Żydów. W tym samym przemówieniu Najwyższy Przywódca mówił:

„Po zakończeniu rozmów nuklearnych słyszałem, że syjoniści w okupowanej Palestynie powiedzieli: ‘Tymczasem, dzięki wynikom rozmów, będziemy mieć 25 lat spokoju w sprawie problemu z Iranem. Po 25 latach coś wymyślimy’. Odpowiedziałem im, mówiąc: ‘Przede wszystkim, za 25 lat nie będziecie żywi’”.

Zapowiedź kolejnej zagłady jest tu otwarta, głoszona bez najmniejszych obaw czy skrępowania i… ma poparcie demokratycznego świata.    

Caly artykul

KLIKNIJ TUTAJ

*****

Antysemicki antysyjonizm i Lewica

Lewicowy antysemityzm rozpoczął się podczas zakładania ruchu socjalistycznego w XIX w., kiedy niektóre części lewicy, często jako sztuczkę taktyczną, identyfikowały “Żyda” z finansami i kapitalizmem.

Calosc

KLIKNIJ TUTAJ

*****

„Podbijemy ich kraje”

w Al-Aksa. Szejk Muhammad Ayed wyjaśnia: Europa potrzebuje uchodźców do pracy, wcale nie kieruje się współczuciem. Dostarczymy ich naszych synów i podbijemy ich kraje. 

Kliknij na zebatke a pojawi sie polski tekst

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.