Uncategorized

Ciekawe artykuly z portalu „Listy z Naszego sadu” ;przyslal משה רנסקי‬‎

Podstawowa ochrona
Alexander Levlovitz, 64 lata, nie zginął w wypadku samochodowym w niedzielę wieczorem, jak donosiły niektóre, nadmiernie ostrożne media. Levlovitz, jadący do domu w Jerozolimie z obiadu w Rosz Haszana, został z zimną krwią zamordowany przez rzucających kamieniami Arabów, których zamiar z pewnością nie był niewinny.
*****
Arabia Saudyjska i jej pięć minut w mediach
Zadeptanie pond 700 osób podczas pielgrzymki do Mekki stało się wiadomością niemal równie głośną jak aresztowanie w Jerozolimie chłopca rzucającego kamieniami w żołnierzy, a pochodzącego ze znanej rodziny palestyńskiej gwałtownych protestantów.

Ponad 700 zadeptanych wiernych przytłumiło wiadomość o uzyskaniu przez Arabię Saudyjską ważnej pozycji w Radzie Praw Człowieka ONZ oraz wiadomość o terminie egzekucji przez ścięcie i ukrzyżowanie zwłok Muhammeda al-Nimra, który źle się wyrażał o królu i którego aresztowano w 2012 roku, kiedy nie miał jeszcze 17 lat.

  ***
Pora rozwiązać Radę Praw Człowieka ONZ
Czy nam się to podoba, czy nie, Rada Praw Człowieka ONZ (UNHRC) jest wielką klapą. Guzik ją obchodzi to, co ma obowiązek robić: promować i bronić praw człowieka ogólnie, a wolności zgromadzeń, stowarzyszeń, wyrazu, przekonania i wyznania, preferencji seksualnych i praw kobiet oraz praw mniejszości rasowych i etnicznych w szczególności.
*****
Dwugłos muzułmańskiego zażenowania

Długo opierałem się przed powiedzeniem tego, ale trwająca przemoc arabska w Jerozolimie pchnęła arabski kretynizm poza moją zdolność tolerancji. Muszę to dziś powiedzieć i to powiedzieć publicznie: wstydzę się, że jestem Arabem.

Fred Maroun

Przezwyciężyłem to, przezwyciężyłem jęczenie, przezwyciężyłem narzekanie i przezwyciężyłem kompleks ofiary, który szaleje dziś w całym świecie muzułmańskim, ale jest najsilniejszy w przywódcach palestyńskich i tych, którzy dzielą ich jad i nienawiść.

Kasim Hafeez

Wstydzę się, że jestem Arabem

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.