Uncategorized

Aktualne artykuly- przyslal ‫משה רנסקי‬‎

Uwaga!! Gdyby jakis artykul byl zablokowany to kopiuj tytul artykulu i wloz do twojej wyszukiwarki

******

10 prawdziwych Polaków w Sejmie

Prawie pół wieku po Marcu ’68 „prawdziwi Polacy” znowu chcą wyrzucić z Polski Adama Michnika.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Dzień, w którym wyemigruje Pan do Izraela, będzie początkiem nowej ery” – pisze do naczelnego „Wyborczej” felietonista i sekretarz redakcji Myśl24.pl, organu Ruchu Narodowego, którego prezes Robert Winnicki i dwaj członkowie redakcji zostali właśnie posłami z ruchu Kukiz’15.

Cały tekst: KLIKNIJ TUTAJ

 *******
 Netanjahu znów zarzuca muftiemu z czasów wojny wspieranie Szoah
Premier Izraela skrytykował palestyńskiego prezydenta Mahmuda Abbasa za traktowanie muftiego Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego jak „palestyńskiej ikony” i „ojca narodu palestyńskiego”. Jego zdaniem postać muftiego jest gloryfikowana w palestyńskich szkołach. „To przecież zbrodniarz wojenny. Dlaczego Abbas powtarza kłamstwa rozpowszechniane przez muftiego w latach 20.?” – pytał Netanjahu.​
*********
karski i wladcy ludzkosci

23 kwietnia 2015 roku w Muzeum Polin w Warszawie odbyła się premiera dokumentu „Karski i władcy ludzkości”. To, oprócz „Idy” Pawlikowskiego, najważniejsze wydarzenie filmowe w Polsce w 5775 roku. To niebanalna i pozbawiona patosu próba opowiedzenia światu o Janie Karskim. O filmie rozmawiamy z reżyserem Sławomirem Grünbergiem.

******
Izrael ma prawo do obrony przeciwko palestyńskiemu terroryzmowi
18 października 2015 r. publicysta kuwejcki Abdallah Al-Hadlak opublikował niezwykły artykuł w oficjalnej gazecie kuwejckiej, “Al-Watan”, ostro potępiając „palestyński terroryzm noży” i podżeganie do terroru przez prezydenta Autonomii Palestyńskiej, Mahmouda Abbasa. Izrael, napisał A-Hadlak, ma prawo do obrony i do zabijania palestyńskich napastników, nawet jeśli są kobietami i dziećmi. Al-Hadlak zaatakował także społeczność międzynarodową za to, że nie stanęła po stronie Izraela i że zaniechała popierania jego praw. Zakończył artykuł stwierdzeniem, że w końcu zwycięży prawda izraelska i przytłoczy palestyńskie kłamstwo. W następstwie bardzo negatywnych reakcji „Al-Watan” musiał usunąć ten artykuł ze swojej witryny internetowej.
  Wiecej KLIKNIJ TUTAJ
****
Nie przeciw okupacji, a przeciwko Izraelowi

Mówią, że nie jest to “zorganizowany” ani “zaaranżowany” terroryzm, jest wręcz odwrotnie. W rzeczywistości jest znacznie bardziej „zaaranżowany” niż były zamachy samobójcze Drugiej Intifady.

Na początku lat 2000. terroryści Hamasu i Fatahu szkolili, zbroili i wysyłali zamachowców samobójców do ataków na nasze autobusy, pasaże handlowe, restauracje i inne miejsca – zabijali 10, 20, 30 ludzi na raz. Izraelski minister obrony zapewnia, że dzisiaj nie ma na Zachodnim Brzegu „infrastruktury” terrorystycznej zdolnej do powtórzenia tej fali ludzkich bomb. Czas pokaże, czy ma rację.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

******

Swietłana Aleksijewicz broni Olgi Tokarczuk

„Niektórzy chcieliby pozbyć się mnie z Białorusi, tak jak niektórzy w Polsce pragnęliby odesłać z kraju Olgę Tokarczuk – oświadczyła. – Ja uważam ją za wspaniałą pisarkę.”​

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

*****

Matka palestyńskiego terrorysty odgraża się w telewizji

Wywiad z marką terrorysty, który został zabity podczas terrorystycznego zamachu w autobusie w Jerozolimie 12 października. Z Umm Muhammad Szamasne rozmawia dziennikarka libańskiej telewizji, która gratuluje jej syna „szahida”. Matka, dumna ze swojego syna, częstuje dziennikarkę słodyczami, by świętować jego śmierć, a nawetwyciąga nóż i obiecuje, że poświęci siebie oraz czwórkę pozostałych dzieci dla Allaha i meczetu Al Aksa.umm shahid

******
Przywódcy palestyńscy i zachodni mają krew na rękach
Sekretarz stanu USA, John Kerry, w szokujący sposób usprawiedliwiał najnowszą morderczą kampanię palestyńską w Izraelu. Jego wypowiedzi na Harvard University tydzień temu zachęcą do kontynuacji przemocy i doprowadzą do dalszych śmierci zarówno Izraelczyków, jak Palestyńczyków.
    

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.