Uncategorized

Aktualne artykuly – zebral משה רנסקי‎

News-Briefs
Niemcy: „20 milionów muzułmanów do 2020 roku”,
„Importujemy islamski ekstremizm, arabski antysemityzm, narodowe i etniczne konflikty innych narodów, jak również inne zrozumienie pojęcia społeczeństwa i prawa. Niemieckie agencje bezpieczeństwa nie dają sobie rady z tymi importowanymi kwestiami bezpieczeństwa, a w wyniku tego, z reakcjami ze strony ludności niemieckiej.”    
******
Turcja: Groźby wobec Kurdów przed wyborami

​autor: Uzay Bulut
Publicystka turecka mieszkająca w Ankarze. Pisze o sobie, że urodziła się jako muzułmanka.

W wyborach w Turcji 7 czerwca 2015r. prokurdyjska partia zdobyła trzecie miejsce, udaremniając plany prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana na osiągnięcie większości kwalifikowanej – 367 miejsc – by zostać prezydentem dożywotnim, a może wręcz sułtanem. W wyraźnej próbie poprawienia tej rzekomej pomyłki demokracji Erdogan zrządził nowe, szybkie wybory na 1 listopada, raz jeszcze próbując zdobyć swój trwały sułtanat.

Ostatnio, przypuszczalnie jako „ostrzeżenie”, tureccy oficjele opublikowali działające na nerwy wideo – którego część wydaje się być filmowana z wewnątrz samochodu policyjnego – które pokazuje ciało kurdyjskiego uczestnika protestów, zastrzelonego i ciągniętego przez ciemne ulice za samochodem policyjnym na sznurze zawiązanym wokół szyi.

Caly artykul ; Kliknij tutaj

””””””

Wojny religijne XXI wieku
Wielki Mag Narodów Zjednoczonych (przeciwko Wiesz Komu) poleciał do Jerozolimy i ostrzegł, żeby nie zmieniano status quo, bo zmieni to obecną falę bandyckiego terroru w religijną wojnę. Nie jest religijną wojną zabijanie Żydów z okrzykiem Allahu Akbar, nie jest religijną wojną oznajmianie, że wojna będzie się toczyć do ostatniego Żyda, bo tak napisano w Koranie, religijną wojnę może wywołać  domaganie się tolerancji dla ludzi różnych wiar i równego dostępu do ich świętych miejsc.
*******

Adolf Hiltler i inni kandydaci do Pokojowego Nobla

adolf-hitlerMówiąc o pokojowej nagrodzie Nobla warto wiedzieć, że nie zawsze trafiali na listę kandydatów do niej ludzie szlachetni i w pełni zaangażowani w walkę o pokój. Dwukrotnie trafił na nią Józef Stalin (1945, 1948), a w 1939… Adolf Hitler. Adolf kandydatem do pokojowego Nobla!

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

*****

​    
Salwa Al Matiri pochodzi z Kuwejtu, jest głęboko wierząca i próbowała wyjaśnić, jaki jest stosunek islamu do niewolnictwa seksualnego. Pytała duchownych i nie ma wątpliwości, że islam zezwala na posiadanie i korzystanie z niewolnic. ​
Kliknij na ustawienia aby pokazalo sie polskie tlumaczenie 

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.