Uncategorized

Krotko i zwiezle ; wiadomosci z Izraela dzien po dniu 16.6 – 17.6


Likud nakłada sankcje na MK, który naruszył dyscyplinę koalicyjną MK Tally Gotliv zapowiedziała, że złoży apelację po tym, jak została ukarana za odmowę wycofania kandydatury do Komisji Selekcji Sądownictwa.


Nowy sondaż pokazuje, że Partia Jedności Narodowej znacznie wyprzedza Likud, a centrolewica jest w stanie stworzyć stabilną koalicję.


Pięć lat po inauguracji amerykańskiej ambasady w Jerozolimie, Rosja otworzy oddział ambasady w centrum stolicy.


Lewicowcy nie wierzą w równość wobec prawa. W tym tygodniu w USA i Izraelu widzieliśmy, jak nisko upadły media i wymiar sprawiedliwości.


Samolot Universal Air wylądował w czwartek na lotnisku w Hajfie, po raz pierwszy od 2019 roku, kiedy loty międzynarodowe z lotniska zostały wstrzymane.


Ratownik strzela i rani mężczyznę na plaży Bat Yam po tym, jak grożono mu nożem


Ekonomista: „Reforma sądownictwa nie szkodzi gospodarce – protesty tak” Prof. Yaron Zelekha, były Min. Finansów. urzędnik twierdzi, że twierdzenie, że reforma sądownictwa szkodzi izraelskiej gospodarce, to „bajka”, zauważa, że ​​kurs dolara do szekla pozostaje stabilny.


Przedszkola w Jerozolimie będą strajkować w niedzielę.


Nowy najpotężniejszy czołg IZRAELA SZOKUJE ŚWIAT!


Putin: „Zełenski nie jest Żydem, jest hańbą dla narodu żydowskiego”


Raport Hamasu stwierdza z przekonaniem, że Izrael nie rozpocznie zakrojonej na szeroką skalę operacji przeciwko terrorystom w Samarii.


Minister sprawiedliwości Yariv Levin mówił o legislacyjnym nacisku na proponowaną reformę sądownictwa, mówiąc, że jest „zdeterminowany”, aby kontynuować procesy potrzebne do przyjęcia dalszych przepisów. 


Palestyński nastolatek aresztowany w Lod, podejrzany o planowanie ataku terrorystycznego


Biograficzny film Helen Mirren o Goldie Meir ma premierę w USA Film nagrodzonego Oscarem izraelskiego reżysera Guya Nattiva trafi do kin 24 sierpnia.


Jordańska armia przechwyciła drona, który przewoził broń do kraju z granicy syryjskiej, poinformowały w piątek jordańskie media.


Mistrzostwa Europy w pilce noznej

BIALORUS – IZRAEL 1:2


Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.