Uncategorized

Znaj proporcją mocium panie ;)

Nadeslal Roman Hamra

reunion 69 .1

Unia Europejska protestuje przeciwko budowie 2610 nowych domów we wschodniej Jerozolimie. Najwyraźniej budowa na swoim terytorium, za własne pieniądze domów dla rodzin w innym państwie to ogromne zagrożenie (zdaniem unijnych dyplomatów, czy jakby powiedział profesor Bartoszewski, dyplomatołków).Trwa wciąż rozdrapywanie informacji o ofiarach w Gazie w czasie ostatniego konfliktu choć już nawet dziennikarze BBC (od dawna bardzo wrogiego Izraelowi) podnoszą, że zarówno ilość tych ofiar jak i ich cywilny charakter podawane przez zachodnie media bezrefleksyjnie za (jak wiemy bardzo obiektywnym i bezstronnym) Hamasem jest absurdalna. Nic to. Powtarzajmy dalej. Wszak gdyby nie budować tych domów w Jerozolimie pokój i szczęśliwość ogólna zagościłyby pod strzechami.Zatem jeszcze trochę pretensji pod adresem Izraela…. nic to, że Hamas znów podjął produkcję rakiet i nawet przeprowadził test w piątek rano strzelając rakietą w morze.Nic że terroryści z Hamasu (o, pardon, bojownicy wg nomenklatury medialnej) ścięli głowy 4 Egipcjanom podejrzanym o pomaganie Izraelowi. To wszak nieważne, prawda?

Podobnie jak ponad 7.000 ofiar eboli ledwie wspomniane w mediach, nie mówiąc o nieznanej liczbie ofiar cywilnych nalotów na Państwo Islamskie. Niewątpliwie koniecznych, walka z tworem, który wypędził z domów półtora miliona ludzi, sprzedaje kobiety-niewolnice, ścina ludziom głowy i przeprowadza czystki etniczne jest konieczna, niemniej niedawno w podobnej sytuacji – odpowiedzi na wieloletni ostrzał rakietowy, zamachy terrorystyczne, uprowadzenia i groźby eksterminacji, które Hamas głosi i próbuje realizować okazywało się, że każdy młodzieniec w Gazie to „dziecko” i „ofiara cywilna. Dziś media nie pdają rano i wieczorem nowej liczby „cywilów którzy zginęli wskutek nalotów amerykańskich, saudyjskich, francuskich i brytyjskich”. Ciekawe czemu….

Również dawno złamany rozejm w Donbasie, ani uderzenie w ramach podjętych na nowo ataków rakietą w szkołę nie spotkało się z zainteresowaniem zachodnich mediów. W Polsce napisano, trochę…. żeby nie za dużo. Ukraina, Rosja, Donbas, nie, to nie jest zagrożenie.

Media i politycy europejscy walczą z prawdziwym zagrożeniem dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie, z budową 2610 domów dla rodzin. Niech śpią pod mostem, w imię pokoju, który jak wiadomo panuje wszędzie poza wschodnią Jerozolimą gdzie wskutek nadmiaru domów ludzie wariują….

Czy tylko mnie przypomina to dawny dowcip o tym o co walczy komunizm? O pokój.

A kapitalizm? O trzy pokoje z kuchnią i łazienką.

 http://christianzionist.blox.pl/2014/10/Znaj-proporcjum-mocium-panie.html

 

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.