Uncategorized

 MUZUŁMAŃSKI KLERYK NAMAWIA DO ZARZYNANIA NOŻEM ŻYDÓW!

Islamski duchowny machał nożem i nawoływał do ćwiartowania ciał Żydów!

9 października, w piątkowym kazaniuwygłoszonym w Rafah, szejk Muhammad Salah “Abu Rajab” nawoływał domordowania Żydów, opierając swoje przesłanie na islamskich tekstach, które przepełnione są nienawiścią i podżegają do zbrodni również w dzisiejszym świecie. Odwoływał się do wyroku Sa’d ibn Muadha na Żydach z plemienia Kurajszytów, których skazano na śmierć (przez ścięcie głowy) za pozwoleniem Mahometa. Ta sytuacja jasno pokazuje, że znaczny odsetek muzułmanów zatrzymał w rozwoju cywilizacyjnym na poziomie średniowiecza i w dzisiejszych czasach nadal uznają oni ścinanie głów czy kamieniowanie. Ten palestyński duchowny, cytując Koran, nawoływał swoich wiernych do walki w imię Allaha.

Rafah to miasto w Autonomii Palestyńskiej, a wywijający nożem duchowny wzywał wkazaniu swoich palestyńskich braci do „atakowania trójkami albo czwórkami”, do „krojenia ciał na części”. Wypada zadać sobie pytanie, ilu takich „nauczycieli” wygłasza podobne tezy w meczetach Palestyny, Syrii, Iraku, Iranu czy nawet Bośni? Przecież to właśnie ci muzułmanie przybywają do Europu jako uchodźcy. Czy powinniśmy się później dziwić, że w Europie radykalnie wzrasta przestępczość? Że mordowani są chrześcijanie, żydzi, hindusi? Albo że muzułmanie próbują napastować nawet małe dziewczynki? Oni się tego uczą w domach i w meczetach w swoich państwach! Warto też się zastanowić, dlaczego media, jeśli już pokazują Palestynę, to tylko jako ofiarę agresji Izraela? Nigdy na odwrót, nigdy w mediach nie widziałem takich przemówień obłąkanych islamistów…

„Atakujcie siekierami i nożami do mięsa!”

Muhammad Salah “Abu Rajab” w swojej płomiennej przemowie powiedział między innymi: „Bracia, musimy stale przypominać światu i tym, którzy zapomnieli, świat musi usłyszeć za pośrednictwem tych kamer, Internetu, że to jest Gaza! To miejsce okopów i broni! To jest Autonomia Palestyńska! To miejsce bomb i sztyletów! To jest Jerozolima… Jerozolima to słowo klucz! To jest Jerozolima, tutaj są wojownicy proroka Mahometa! To jest łaska proroka! Żołnierze proroka tutaj są! Bracia, dlatego przypomnijmy dzisiaj, co Allah uczynił Żydom w Khaybar! Dzisiaj zdajemy sobie sprawę, dlaczego Izrael buduje mury, robi to po to, abyśmy nie mogli podciąć ich gardeł! Moi bracia w Palestynie: dźgajcie! Dźgajcie mity Talmudu! Dźgajcie mity wielkiej świątyni w ich sercach! […] Nie chcemy pojedynczych nożowników! Młodzi Palestyńczycy; atakujcie trójkami i czwórkami. Jeden niech przytrzyma ofiarę, podczas gdy inni niech atakują siekierami i nożami do mięsa! 

Odpowiedz sobie na pytanie – chcesz tego w Polsce?

Czy po takiej przemowie muzułmańskiego duchownego jesteś za przyjmowaniem islamskich imigrantów? Oczywiście, nie wszyscy muzułmanie tacy są,ale czy widzieliście w Polsce imigrantów z Azerbejdżanu czy z Kazachstanu? Tamci tzw. „umiarkowani muzułmanie” nie ruszają się ze swoich bogatych państw. Falauchodźców, która napływa do Europy, pochodzi z tych państw islamskich, w których podobne przemowy są powtarzane w tysiącach meczetów.

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/10/muzulmanski-kleryk-namawia-do-zarzynania-nozem-zydow-00604615.html

Przyslal Natan Dammas

natan dammas

reunion-691.jpg

,

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.