Uncategorized

Szybkie działania Rosji ośmieszyły koalicję USA

brzezinskiZbigniew Brzeziński były doradca prezydenta USA  Jimmy’ego Cartera, wyraził swoje oburzenie mówiąc: „Moskwa zdecydowała się przeprowadzić interwencję wojskową, która odbywa się bez współpracy politycznej i taktycznej ze Stanami Zjednoczonymi”. Brzeziński powiedział również, że: „Współpraca pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi nieraz doprowadziła do pozytywnych rezultatów, dlatego Moskwa powinna w pełni wspierać inicjatywę USA w Syrii.”

Brzezinski wraz CIA od lat 70-tych wspierał ugrupowania terrorystyczne, m.in. Al-Kaida, do destabilizowania Bliskiego Wschodu. Kilka dni temu senator McCain poinformował, że podczas Rosyjskich nalotów zostali zaatakowani „rebelianci” szkoleni przez CIA.

1 października portal Onet.pl:

Pierwsze ataki rosyjskich sił powietrznych w Syrii były wymierzone w zbrojne ugrupowanie rebelianckie z Wolnej Armii Syryjskiej, które jest wspierane przez Stany Zjednoczone i szkolone przez CIA – poinformował republikański senator John McCain.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/senator-mccain-rosjanie-uderzyli-w-syrii-w-rebeliantow-szkolonych-przez-cia/n28gvz

W 2014 roku 5oo milinów dolarów trafiło w ręce rebeliantów nazywanych Wolną Armią Syrii. W skład opozycyjnej armii wchodziło silne ugrupowanie terrorystyczne Al-Nusra, po otrzymaniu pomocy od amerykanów organizacja Al-Nusra razem z Al-Kaida utworzyły wspólny kalifat państwa islamskiego, tym samym administracja Obamy pomogła w stworzeniu ISIS. O tym fakcie również informowały światowe media takie jak BBC.

Brzezinski jest członkiem Komisji Trójstronnej i obok Henrego Kissingera jednym z głównych ideologów Nowego Porządku Świata tworzonego przez żydowski kartel bankowy.

Zobacz film dokumentalny ukazujący role jaką odegrał Brzezinski w stworzeniu Al-Kaidy, która wspólnie z dozbrajaną przez amerykanów organizacją Al-Nusra utworzyła Islamski Kalifat – ISIS.

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.