Uncategorized

Do przyjaciol

Jakub Rympel

 

Drodzy Przyjaciele. 

Od dobrych  kilku lat, jak zapewne wiecie, działam społecznie na rzecz Sprawiedliwych wsród Narodów Świata. W tym roku Sprawiedliwi obchodzą  jubileusz 30-sto lecia swojego Stowarzyszenia w Polsce.
Z tej własnie okazji  organizuję  miedzynarodową imprezę , na  ktorą Was serdecznie zapraszam.
Zapraszam wielu aktorów, artystów i znanych osobistości. Będzie miła i przyjacielska  atmosfera. Głównymi gośćmi honorowymi  będą sami Sprawiedliwi .Podzielą sie oni z nami swoim  „kosmicznymi” historiami. Nie obejdzie się zapewne bez wzruszających momentów.
Organizowałem już wiele spotkań ze Sprawiedliwymi .Głównie dla turystów z zagranicy. Nikt nigdy nie żałował wspólnie spędzonych  chwil.  Dla wielu z nich było to swoistego rodzaju ” life changing experience”/ punkt zwrotny w życiu/.
Przyjdźcie i sami przekonajcie się co miałem na myśli  mówiąc te słowa…….

Wasz,Kuba

przyjecie Żydowska Inicjatywa dla Sprawiedliwych oraz Fundacja SIMKHA Dom-Polacy po stronie Izraela serdecznie zapraszają na Uroczyste Przyjęcie Charytatywne dla uhonorowania Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.
W uroczystym przyjęciu wezmą udział:
Sprawiedliwi, Uratowani, Niusia Karakulska –Horowitz (ostania żyjąca w Polsce z Listy Schindlera), przedstawiciele nauki, sztuki i biznesu.
Celem przyjęcia jest zebranie potrzebnych funduszy na wspomożenie Sprawiedliwych w potrzebie oraz zasadzenie pamiątkowego drzewa – pomnika.
Przyjęcie odbędzie się w niedziele, 18 września 2016 o godzinie 13:00, w Krakowie w restauracji „Industrial” na ul. Lipowej 4a.
Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie chęci udziału.
Szczegóły na obrazku poniżej* i na stronie www.dlas.pl
Z wyrazami szacunku,
Jakub Rympel , Anna Sinton

Przyslala Ewa Korulska

ewa korulska

 

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.