Polonii marzenia o Trumpie i leżącym asfalcie…

Przyslala Rimma Kaul

Czynnie sie dokladaja do wzrostu antysemityzmu I rasizmu w Stanach.
A ile takich typkow nadal mieszka w Polsce I tak samo sie zachowuje?
NIESAMOWITE!

Nie lubią Żydów, Tuska i Komitetu Obrony Demokracji. Gejów i „asfaltów”. Nie lubią nikogo, kto jest Inny. Czasem można pomyśleć, że w ogóle nikogo nie lubią. I kłócą się o politykę, Naród i Ojczyznę…

newsweekAmelia z rodziną mieszka w USA od 10 lat. Pochodzą z Jedwabnego: – Nie interesują mnie sprawy polskie. Nie oglądam polskiej telewizji. W Ameryce również nie będziemy głosować. To i tak nic nie zmieni.

Gdy pytam o kwestie żydowskie, rodzina zachowuje się dziwnie. Matka Amelii, kobieta w średnim wieku, błądzi wzrokiem po ścianach: – Polacy sami nie mordowali Żydów. Niemcy stali i kazali im strzelać. Tak powiedział mój tatuś. To dobry człowiek był. Nie wiem, skąd takie zainteresowanie naszą miejscowością. Mieszkańcy bali się, że Żydzi będą chcieli odzyskać majątki. Na szczęście minęło tyle lat i chyba już nie mogą.

Tłumaczę, że wielu Żydów zostało zamkniętych w jedwabieńskiej stodole i spalonych. – Nigdy się tym nie interesowaliśmy. Nikt z mojej rodziny nic o tym nie wie… A widziałaś, jakie sobie buty kupiłam?

Rodzina traktuje mnie jak intruza. Mówią oschle, że ich męczę.

70 procent Kaczyńskiego

Wiecej TUTAJ

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: