Uncategorized

JEST JAK BYŁO. FATALNIE.

Jerzy Klechta


 

Antysemityzm w Polsce wybucha głośno zawsze wtedy, gdy mamy kłopoty sami z sobą. Dla  antysemitów Żyd był i pozostał wrogiem Polski. Kto nie podziela tej opinii – nie jest już Polakiem.

Jest to rzecz jasna bzdura nad bzdurami.
W czasach II Rzeczpospolitej co trzeci mieszkaniec Warszawy był Żydem. Holocaust nieodwracalnie zniszczył ten rozdział w dziejach.
W tych dniach do Izraela udała się polska delegacja, aby złagodzić mocno nadszarpnięte stosunki. Delegacja niskiego szczebla pogadała z niskim szczeblem i wróciła.
Jest jak było.Fatalnie.

Wszystkie wpisy Jerzego

TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. Tym razem rząd Polski zrobil to bezmislnie,wiadomo ze ten Minister ktory te prawo wymysli Patryk Jaki jest mlody człowiek który jest tez cLonkiem nazistowskiej organizacji, widze ze oni wymkeli sie i zabrali sie do rzadzenia i to juz od dawna tylko ich trzymali za pysk a teraz sie wymkneli i stawiaja swoich na stanowiskach w rządzie ze niby sa w PIS ie.W Polsce teraz coraz więcej problemow,kosciul dostaje milony od rządu a ludzie biedni gloduja no to trzeba jak za Gomułki na kogos zwlic no to jak zwykle huzia na Żyda tyljo to jest 2018 nie 1968 i z Izraelem swiat sie liczy i z USA tym bardziej tak Kaczyski juz dawno nie ma nic do gadania a rzad sobie sam dul kopie z którego nie wyjdą tym razen bo łamią prawo ludzkosci jak w Korei tylko jak Polska dostanie sankcje to moze sie obudza kiedy bedzie za puzno. Tym czasem autorzy w swiecie zabrali sie do pisania ksiazek na ten temat i nawet ja jestem umowiona na rozmowe z Australiskim autorem ktory przy pomocy milej i wspanialej Polki pisze ksiazke co będzie miala tytul “It’s hard to be a Jew” w tej chwili rozmawia z wieloma Polskimi Zydami z 1968 i z przed i wszystko nagrywa nasze przeżycia i ja wiem ze on nie jeden jest wielu to co?Pan Jaki bedzie ich sadzal do wiezienia?tylko w Polsce a nie na calym świecie. Z pozdrawieniem Mira Wayne

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.