JEST JAK BYŁO. FATALNIE.

Jerzy Klechta


 

Antysemityzm w Polsce wybucha głośno zawsze wtedy, gdy mamy kłopoty sami z sobą. Dla  antysemitów Żyd był i pozostał wrogiem Polski. Kto nie podziela tej opinii – nie jest już Polakiem.

Jest to rzecz jasna bzdura nad bzdurami.
W czasach II Rzeczpospolitej co trzeci mieszkaniec Warszawy był Żydem. Holocaust nieodwracalnie zniszczył ten rozdział w dziejach.
W tych dniach do Izraela udała się polska delegacja, aby złagodzić mocno nadszarpnięte stosunki. Delegacja niskiego szczebla pogadała z niskim szczeblem i wróciła.
Jest jak było.Fatalnie.

Wszystkie wpisy Jerzego

TUTAJ

One Response to “JEST JAK BYŁO. FATALNIE.”

  1. Tym razem rząd Polski zrobil to bezmislnie,wiadomo ze ten Minister ktory te prawo wymysli Patryk Jaki jest mlody człowiek który jest tez cLonkiem nazistowskiej organizacji, widze ze oni wymkeli sie i zabrali sie do rzadzenia i to juz od dawna tylko ich trzymali za pysk a teraz sie wymkneli i stawiaja swoich na stanowiskach w rządzie ze niby sa w PIS ie.W Polsce teraz coraz więcej problemow,kosciul dostaje milony od rządu a ludzie biedni gloduja no to trzeba jak za Gomułki na kogos zwlic no to jak zwykle huzia na Żyda tyljo to jest 2018 nie 1968 i z Izraelem swiat sie liczy i z USA tym bardziej tak Kaczyski juz dawno nie ma nic do gadania a rzad sobie sam dul kopie z którego nie wyjdą tym razen bo łamią prawo ludzkosci jak w Korei tylko jak Polska dostanie sankcje to moze sie obudza kiedy bedzie za puzno. Tym czasem autorzy w swiecie zabrali sie do pisania ksiazek na ten temat i nawet ja jestem umowiona na rozmowe z Australiskim autorem ktory przy pomocy milej i wspanialej Polki pisze ksiazke co będzie miala tytul „It’s hard to be a Jew” w tej chwili rozmawia z wieloma Polskimi Zydami z 1968 i z przed i wszystko nagrywa nasze przeżycia i ja wiem ze on nie jeden jest wielu to co?Pan Jaki bedzie ich sadzal do wiezienia?tylko w Polsce a nie na calym świecie. Z pozdrawieniem Mira Wayne

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: