Uncategorized

Nowa ksiazka Ani Frajlich – Zajac , “Łodzią jest i jest przystanią”

annaHead

Anna Frajlich – Zajac

reunion 69 .1

Anna Frajlich-Zając (ur. 10 marca 1942   w Kattatałdyk) – polska  poetka, prozaik i wykładowca literatury, zydowskiej  pochodzenia, obecnie na stałe mieszkająca w USA

Wiecej o Ani mozna przeczytac jak

KLIKNIESZ PONIZEJ

Okladka Nowej ksiazki

ladzia_jest_i_jest_p

Niniejszy zbiór wierszy Anny Frajlich ujawnia wielotematyczne rozproszenie, ale został uszeregowany w naturalnym porządku genezy tekstów. Pozwala to mówić o poetyckiej diarystyce, eksponującej na pierwszym planie podmiot autobiograficzny z jego subiektywną perspektywą: wspomnień, notatek z bieżących zdarzeń, a także wędrownych przygód myśli – osobistych i publicznych – wysnutych z bezpośredniej mikroobserwacji albo będących oderwanym od konkretu uogólnieniem. Dlatego całości nie można czytać jako układu skończonego ani zamkniętego. Stanowi ona przedział między tym co już napisane a tym, co wciąż pozostaje niedopowiedziane.

Wiecej o ksiazce jak

KLIKNIESZ TUTAJ

PROMOCJA  ksiazki w Wraszawie 28 maja(wtorek) godz. 18:00 w Domu Literatury na Krakowskim Przedmiesciu, i w Krakowie, Lublinie i Szczecinie. 16,17,18 maja (piatek-niedziela) bedzie na targach ksiazki w Warszawie, (wydawnictwo Forma).

W czwartek 23 maja bedzie wystawa Ani zdjec w parku Lazienkowskim (fotograf Czeslaw Czaplinski) itd

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.