Uncategorized

Kod kulturowy: O pożytkach judaizacji

Nadeslala

marysia stauber 2

Marysia Stauber

reunion68

Mój kontrowersyjny artykuł “Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu” kończę zachętą aby uczyć się od Żydów sposobów osiągania sukcesu w świecie z pozycji słabszego. Jak to praktycznie zrobić? Uważam, że bez tej umiejętności Polacy nie ostoją się jako względnie suwerenny naród między Rosją a Europą pod kierunkiem Niemiec. Musimy się umysłowo wzmocnić. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy sami sobie winni pozycji pachołka. Nie należy trwać w anachronicznych nawykach i zajadłej niechęci. Jeśli kogoś razi pomysł judaizacji Polaka-katolika, to niech zauważy, że modli się do żydowskiego Boga i Jego żydowskiego Syna, za wzór ma żydowski Dekalog i obchodzi szabas, aczkolwiek w niedzielę, a nie z piątku na sobotę. A Żydówkę uczynił Królową Korony Polskiej. Etycznie i religijnie jesteśmy już po części zjudaizowani, przejdźmy więc do cywilizacji.
Kilka złotych myśli: Nowoczesność polega na tym, że każdy człowiek staje się wielkomiejski, ruchliwy, wykształcony, wygadany, intelektualnie złożony, fizycznie wybredny i zawodowo elastyczny. Polega na uczeniu się, jak kultywować ludzi i symbole zamiast pól i stad hodowlanych. Polega na pogoni za bogactwem w celu uczenia się i uczenia się w celu zdobycia bogactwa, a także bogactwa i uczenia się tylko dla nich samych. Polega na przekształceniu chłopów i książąt w handlarzy i księży, zamianie odziedziczonego przywileju przez nabyty prestiż i demontażu układów społecznych w celu dobra jednostek, komórek rodzinnych i czytających książki plemion i narodów.

Nowoczesność, innymi słowy polega na tym, że wszyscy stają się Żydami.

Reszte tego artykulu znajdzisz jak

KLIKNIESZ TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

 1. Marysiu,
  Wcale nie potrzeba, aby wszyscy stali sie Zydami!
  Konwersja na Judaizm jest bardzo uciazliwym procesem.
  Nie nalezy do tego odnosic sie niepowaznie a nawet ironicznie. To jest niebezpieczne i takie hasla moga byc skierowane przeciwko nam.
  Wystarczy wykonywac Siedem Mizwot synow Noachidowych:
  The seven laws listed by the Tosefta and the Talmud are:[6]
  1.The prohibition of Idolatry.
  2.The prohibition of Murder.
  3.The prohibition of Theft.
  4.The prohibition of Sexual immorality.
  5.The prohibition of Blasphemy.
  6.The prohibition of eating flesh taken from an animal while it is still alive.
  7.The requirement of maintaining courts to provide legal recourse.
  Pozdrawiam. Zosia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.