Uncategorized

Przerażające

Nadeslal

wojciech domalewski

Wojciech Domalewski

Polacy to sami zdrajcy modlą się do – z Matki Boskiej Częstochowskiej . Do ślubów idą przy dźwiękach marsza Mendehlsona , słuchają Wysockiego, chcą budować elektrownie jądrowe w oparciu o [wiedzę] naukowców z Einsteinem na czele , niektórzy idioci kupują – citroeny , czytają Lema, podziwiają Zelnika , Kirka i Michaela Douglasów, Kazimierza Rudzkiego , rodzinę Scheibalów, Bardiniego, Zapasiewicza , nadają nazwy ulic – Berka Joselewicza , słuchają Barbary Streisand i Kory, oglądają Filmy Woody Allena Spielberga i Polańskiego, śmieją się z Chaplina, Kabaretu Starszych Panów i tego chama Wojewódzkiego . Zachwycają się wirtuozerią Rubinsteina . Nawet największy polski bohater Hans Klos -został stworzony przez Morgernsterna . Krzyżaków sfilmował A. Ford, a Potop i Ogniem i Mieczem Jerzy Hoffman. Czytają Baczyńskiego, Tuwima i Leśmiana . Dzieciom czytają Króla Maciusia Pierwszego i wiersze Brzechwy. Zaśmiewamy się z Mikołajka a co gorsza to obrzydlistwo dajemy dzieciom. Na obleśnych tyłkach nosimy opięte jeansy z napisem Levis Strauss , a nowe trendy wyznacza Michał Piróg. Na kanapach u psychoanalityków słyszą brednie Freudowskie , a potem logują się facebooku . Robią sobie testy Wassermana i zażywają aspirynę , zażywają preparaty naparstnicy i używają leków p .bólowych, przetaczają krew w oparciu o odkrycia Hirszfelda a w razie błędu szukają pomocy u Adama Sandauera.

I wreszcie sport Irena Szewińska zdobyła dla Polski 7 medali olimpijskich a Józef Klotz strzelił pierwszą bramkę dla Polski w meczu międzynarodowym

To PRZERAŻAJĄCE”

Kategorie: Uncategorized

2 odpowiedzi »

  1. Szczere podziekowania za wspanialy artykul. Tyle prawdziwych faktow i wlasciwe kometarze. Dokladna relacja tych lat. Podziele sie z innymi ktorzy nia maja dojscia do WordPress.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.