Uncategorized

Ignorują napis na ścianie.

Przetlumaczyla i przyslala Olga Degani

reunion 69
W 539 roku p.n.e. król babiloński Baltazar zignorował napis, który ukazał się na ścianie: mane, tekel, fares, ostrzegający przed atakiem Persji i to doprowadziło do upadku państwa.

W 2015 roku Zachód musi ustosunkować się do tego ostrzeżenia na ścianie aby przezwyciężyć śmiertelne zagrożenie islamu, nabierające rozpędu przez emigrację, politykę i terror.

Historia niestety ukazuje, że Zachód zdecydowanie ignoruje śmiertelne zagrożenia. W roku 1930 napis na ścianie był jasny: Niemcy naruszyły “traktat wersalski” który nakazywał Niemcom rozbrojenie, zapłatę odszkodowań i rezygnację z terytoriów; Niemcy odeszły od Ligi Narodów, znacznie podniosły budżet obronny, wznowiły obowiązkową służbę wojskową, przyłączyły Austrię i sfortyfikowały teren Rhinelandu. Megalomański światowy, rasistowski i anty-żydowski plan Hitlera opublikowano grubymi literami w 1925 i w 1926 roku w dwóch tomach “Mein Kampfu” (Moja walka) i jest bestselerem w świecie muzułmańskim, a szczególnie w Iranie i na terenie Władz Palestyńskich. 30-go września 1938 roku premier Brytanii Neville Chamberlain nie chciał czytać napisu na ścianie i podpisał w Monachium “umowę pokojową”, która doprowadziła do wojny okrutniejszej od wszystkich poprzednich.

W 1977-79 prezydent Carter nie chciał czytać napisu na ścianie i popierał walkę Chomejniego przeciw Szachowi perskiemu. Zignorował realia Chomejniego i jego żądania, demaskujące jego nienawiść do Zachodu, identyfikację z wrogami USA i jego sprzeciw prawom człowieka. Zdrada przez USA “amerykańskiego policjanta w Zatoce Perskiej” spowodowała, że Zachód stracił wyjątkowe aktywa strategiczne i miejsce policjanta zajął wróg konwencjonalny, może nawet jądrowy, popierający terror islamski Saddama w Kuwejcie.

Prezydent Bush i Sekretarz Stanu Baker przypuszczali , że “wróg mojego wroga jest moim przyjacielem (Irak)” i że konflikt zbrojny pomiędzy Irakiem i Kuweitem jest sprawą pomiędzy Arabami, nie amerykańską. Więc Amerykanie dostarczali Saddamowi nowoczesne uzbrojenie, dali gwarancje w wysokości 5 miliardów dolarów, i popierali współpracę wywiadów. Ta polityka doprowadziła do kilku wojen, do szkód w wysokości 1.25 trylionów dolarów dla gospodarki USA, ponad 4500 poległych żołnierzy amerykańskich, fali terroru islamskiego obejmującego świat, i wzrastającego braku stabilności w Zatoce Perskiej.

W 2011 roku świat zachodni odniósł się do tsunami arabskiego jako do “wiosny” zapowiadającej demokrację. Prezydent Obama popierał “Bractwo Muzułmańskie” pomimo że jest to pan-arabska organizacja terrorystyczna której manifestem jest : “Allah jest naszym celem, Koran konstytucją, Prorok przywódą, Dżihad naszą drogą, śmierć w imię Allaha jest naszym pragnieniem”.

W 2015 Zachód nie zdaje egzaminu ze zrozumienia napisu na ścianie irańskiej, ostrzegającego przed wojną i wyścigiem zbrojeń jądrowych, i przed gwałtownym spadkiem wizerunku siły odstraszającej USA, stratą trylionów dolarów, bezprecedensową ilością ofiar, nasileniem terroru islamskiego, utratą reżimów pro-amerykańskich w Zatoce Perskiej i w Jordanii, oraz przeszkodami w dostarczaniu nafty z Zatoki Perskiej, w celu zwycięstwa megalomanii regionalnej i globalnej nad Zachodem.

Aby walczyć przeciw terrorowi islamskiemu i nie dopuścić do panowania islamskiego nad Zachodem należy podjąć środki wyjątkowe, prawne, polityczne i militarne dla przekreślenia napisu na ścianie, publikującego podstawowe cele islamu: zniewolenie ludzkości Mahometowi, zniewolenie “heretyków” “wiernym” i przepisom Szarii, Dżihad obowiązkiem muzułmanina, prawo Islamu do całej ziemi na świecie, bo ziemia należy do Boga (“wakf”); “Dar as salam” (“dom pokoju” dla wiernych) zwycięży nad “dar al harb (“dom miecza” heretyków) popieranie oszustw dla obrony “wiernych” przed “heretykami” (“takijja”).

20.1.2015
Obrazek
Amb. ret. Yoram Ettinger

tłumaczenie z hebrajskiego przez Olgę Degani

http://www.fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=9645&sid=a61cc3ee10e34f9575d309c33f88437a

edycja angielska tutaj : “Since the conclusion of the 1993 Oslo Accord, Western democracies have refrained from reading the writing on the Palestinian (Mahmoud Abbas and Hamas) wall: hate education in grades K-12; unprecedented terrorism; systematic non-compliance with agreements; naming squares, streets and tournaments after terrorists; monthly allowances for families of terrorists; responding to Israeli retreats with intensified terror”.

Rembrandt_-_Belshazzar's_Feast_-_WGA19123

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.