Uncategorized

HAMAS – CYWILIZACJA ŚMIERCI: DLACZEGO W GAZIE GINĄ DZIECI?

Hamas, sprawujący władzę w Strefie Gazy odpowiada za kulturę przemocy, która jest między innymi jawnym pogwałceniem Konwencji Praw Dziecka.

Oczywiście Hamas, jako nielegalna organizacja terrorystyczna nie jest stroną żadnej konwencji Organizacji Narodów Zjednoczonych, ale skoro Autonomia Palestyńska domaga się członkostwa w niektórych agendach ONZ, mogłaby się stosować do niektórych fundamentalnych praw człowieka i ochrony najmłodszych oraz bezbronnych -podatnych na wszelkie indoktrynacje – dzieci.

Dzieci w przedszkolach, na zajęciach pozalekcyjnych i w meczetach, uczone są, że wszyscy niewierni, a zwłaszcza Żydzi, są zwierzętami które należy po prostu zabić (tak, zwierzęta też nie mają życia w świecie arabskim, ale to oddzielny temat). W ramach tego przekazu, które otrzymują od dorosłych, zabijanie nie jest niczym złym – jest czymś chwalebnym. Czyni się to nawet nie dla ludzi, ale dla bóstwa.

Czym skorupka za młodu nasiąknie… indoktrynacja w dzieciństwie produkuje okrutnych młodzieńców, nienawidzących mężczyzn i kobiety, siejących postrach i grozę starców.

Dzieci nawet w programach telewizyjnych są przekonywane, że najlepiej jest zostać samobójczym terrorystą. Ponieważ nie ma międzynarodowej kontroli w Strefie Gazy, nie ma żadnych środków na zahamowanie takich wzorców wychowania. Dopóki dziennikarze i wydawcy przekazują kłamstwa jakie podaje Hamas na temat swojego rzekomego niewinnego cierpienia, dzieci faktycznie będą cierpieć z rąk swoich wyrachowanych władców spod znaku Hamasu i Islamskiego Dżihadu.

Jako przykład, weźmy program dla dzieci – dialog dziewczynki z myszką-maskotką (dziwnie podobną do Myszki Miki), z którego wynika, ze nie wystarczy tylko powystrzelać Żydów z karabinu, ale najlepiej wysadzić sie w akcie terroru – i zostać męczennikiem.

Calosc ; KLIKNIJ TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.