Uncategorized

Aktualne artykuły zebrał i przysłał MER ( Izrael)

News-BriefsKiedy Obama i Zachód zaczną słyszeć, co mówi Hamas?

Kiedy prezydent Barack Obama i premier izraelski Benjamin Netanjahu rozmawiali o rozwiązaniu w postaci dwóch państw podczas spotkania w Białym Domu 9 listopada 2015 r., palestyński ruch Hamasu powtarzał swój zamiar zniszczenia Izraela.

Oświadczenie Hamasu pokazuje, że rozwiązanie w postaci dwóch państw nie jest receptą na pokój między Izraelem a Palestyńczykami. Oświadczenie to pokazuje także, że wszyscy, którzy mówią o zmianie stanowiska Hamasu wobec Izraela, żyją u świecie ułudy.

Wiecej KLIKNIJ TUTAJ

******

„Klinika gwałtu” dla mężczyzn, publicznie finansowane „testy na dziewictwo”

Sztokholm otworzył najprawdopodobniej pierwszą na świecie klinikę gwałtu dla mężczyzn. W wielokulturowej Szwecji, coraz więcej mężczyzn pada ofiarą homoseksualnego gwałtu. W 2014 r. zarejestrowano 370 przestępstw na tle seksualnym, popełnionych na chłopcach i dorosłych mężczyznach, chociaż rzeczywista liczba tych zdarzeń jest z pewnością o wiele większa.
******
Abp Stanisław Gądecki: nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu
Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu; patriotyzm to uczucie, w którym kochamy bliskich, nie nienawidząc innych – mówił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podczas uroczystości z okazji 50. rocznicy ogłoszenia deklaracji „Nostra Aetate”.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

****

Adolf Hitler doceniał Polaków ? Wyjaśniamy mit

​    Z Polakami mamy szczęście, ze są leniwi i głupi, zarozumiali – stwierdził buńczucznie w styczniu 1942 roku. Również w innych wypowiedziach uderzał w typowy nazistowski ton, zaznaczając, że o żadnym zniemczaniu narodu polskiego nie może być mowy, bo słowiańska krew mogłaby „zatruć” aryjski krwiobieg. 
Los Polaków był więc jasny: elity należało wymordować, eksterminować większość populacji, wyłapać dzieci zdradzające „cechy aryjskie” celem zniemczenia. A całą resztę zamienić w niewolników Wielkogermańskiej Rzeszy. ​
****

Nowy rasizm Wielkiej Brytanii

Nie było trudno przewidzieć, jakie będą skutki wyboru Jeremy’ego Corbyna na stanowisko przywódcy brytyjskiej Partii Pracy. Chociaż niektórzy ludzie zastanawiali się, czy ten kandydat skrajnej lewicy złagodzi swoje opinie, kiedy zdobędzie władzę, większość obserwatorów nie wątpiła, że ktoś kto przez trzydzieści lat cenił sobie te opinie, siedząc w parlamencie jako szeregowy deputowany, nie zmieni ich z dnia na dzień tylko dlatego, że został przewodniczącym partii.
********
Państwo Islamskie publikuje nowy film.
 Państwo Islamskie opublikowało w Internecie nowy film, w którym straszy walczące z nim kraje. Jako jeden z wrogów IS wymieniona jest Polska.
 ******

Anna Frajlich i prof. Ewa Thompson laureatkami Nagrody ZPPnO za 2015 r.

Związek Pisarzy Polskich na Obczyźnie z siedzibą w Londynie przyznał swoje doroczne nagrody: za całokształt twórczości poetce Annie Frajlich, za upowszechnianie kultury i literatury polskiej w świecie – prof. Ewie Thompson.

Cały tekst: KLIKNIJ TUTAJ

Na blogu jest wiele wpisów o Annie Frajlich. Wpisz w wyszukiwarce blogowej FRAJLICH

*****************

Niemcy przeciwni masowej migracji „mogą opuścić kraj”

Biorąc pod uwagę łączenie rodzin, rzeczywista liczba migrantów może przekroczyć 10 milionów osób, a niektórzy sądzą, że niemiecka populacja muzułmańska jest na najlepszej drodze, by wzrosnąć prawie czterokrotnie, do niebywałej liczby 20 milionów do roku 2020.
******

Sprawa Polańskiego

Nie będzie zażalenia prokuratury na decyzję o niedopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego. Krakowska prokuratura poparła decyzję sądu w tej sprawie.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

   

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.