Uncategorized

Festiwal Kultury Żydowskiej „Warszawa Singera”

Drodzy Przyjaciele, Drodzy Koledzy,

 

Już niedługo spotkamy się na trzynastej edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej „Warszawa Singera”, która odbędzie się w dniach: 27 sierpnia – 4 września 2016 roku.

XIII już edycja festiwalu będzie po raz kolejny niepowtarzalną okazją, aby ponownie spotkać się z kulturą żydowską. Udział w tegorocznej edycji potwierdzili wybitni artyści m.in. Włodzimierz Nahorny, Jerzy Zelnik, Ryszard Horowitz, Leszek Żądło (Niemcy), Sawanah and the Strings (Izrael), Kuba Stankiewicz, Lenka Piękniewska & Royal String Quartet, Hamsa (Londyn), Francesco Bruno Ensemble (Włochy), kantorzy Yaakov Lemmer, Benzion Miller, Tzudik Grynwald z towarzyszeniem orkiestry Warszawskiej Opery Kameralnej, zespół Klezmatics (USA). Dodatkowo pragniemy zaprezentować najnowsze osiągnięcia artystyczne teatrów żydowskich z Izraela, Chorwacji oraz Austrii.

Dzięki długoletniej współpracy z Hotelem Westin również w tym roku udało nam się wynegocjować preferencyjną cenę za pokój jednoosobowy – 220 zł oraz pokój dwuosobowy – 250 zł.  Prosimy  o jak najszybsze zgłaszanie chęci  przyjazdu na festiwal ze względu na ograniczoną ilość miejsc w hotelu. Tylko wcześniejsza rezerwacja gwarantuje otrzymanie pokoju.

Festiwal Warszawa Singera jest dla wszystkich jego uczestników sercem kultury żydowskiej. A Wy, moi Przyjaciele, jesteście jej nieodłączną częścią. Każdy z Was jest również Strażnikiem Pamięci, zapraszam więc do naszej wspólnej ojczyzny, ojczyzny pamięci.

Czekamy na was!

Gołda Tencer

Poniżej znajduje się link do rezerwacji hotelowej. Państwa opiekunem ze strony Hotelu Westin w tym roku będzie Pan Łukasz Izdebski.

https://www.starwoodmeeting.com/Book/SHALOM .

 

ŁUKASZ

IZDEBSKI

IZDEBSKI, LUKASZ [LUKASZ.IZDEBSKI@WESTIN.COM]

Group & Event Planning Executive

THE WESTIN WARSAW
Al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warsaw, Poland
T +48.22.450.8710    F +48.22.450.8744

www.westin.com/warsaw

 

 

Pozostaję do dyspozycji w kwestiach związanych z organizacją festiwalu z ramienia Fundacji Shalom.

Ewa Rosowska

Asystentka Biura

Fundacja Shalom

Tel. (22) 620 30 36, (22) 620 30 37

Przyslala Golda Tencer

Gołda_Tencer

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.