Polityka

Aktualne artykuly minonego tygodnia zebral Adam Mer

Izraelska armia nie chce milczeć

Rzadko się zdarza, by ustępujący minister przemawiał jak szef opozycji. Ale jeszcze rzadziej, by armia przestrzegała społeczeństwo przed nim samym.

Rzadko się zdarza, by ustępujący minister przemawiał jak szef opozycji. Ale jeszcze rzadziej, by armia przestrzegała społeczeństwo przed nim samym.

Cały tekst KLIKNIJ TUTAJ


Tyrmand: syn Leopolda, człowiek Trumpa

Każda epoka ma Tyrmanda, na jakiego zasłużyła.

W swych polskich i amerykańskich wystąpieniach Matthew Tyrmand, syn pisarza Leopolda, uparcie głosi, że protesty KOD są wynikiem manipulacji finansisty George’a Sorosa. Soros miałby chcieć obalić rząd PiS, bo ten walczy z machinacjami globalnych spekulantów.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Tłum dobił wyrzucone z balkonu dziewczęta

Pogrom kielecki wybuchł za sprawą plotki o rytualnym mordzie na polskim chłopcu. Żydów zabijali wojskowi, milicjanci i zwykli mieszkańcy Kielc. Ewa Szuchman na własne oczy widziała, jak tłum katuje młode dziewczęta, które chwilę wcześniej wojskowi zrzucili z balkonu. Pogrom przez lata był tematem tabu. Dopiero dzięki staraniom Bogdana Białka – polskiego katolika z Białegostoku, mieszkańcy zaczęli mówić o wydarzeniach z 1946 roku. To właśnie Białek jest głównym bohaterem filmu dokumentalnego „Przy Planty 7/9”, którego premiera miała miejsce 21 maja.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

********

Przywódcy palestyńscy i ofiary składane z dzieci

Tragiczna śmierć trójki palestyńskich dzieci, które zginęły w pożarze ich domu w Strefie Gazy 6 maja, pokazuje raz jeszcze jak nisko gotowi są stoczyć się przywódcy palestyńscy, by wykorzystać dzieci dla swoich celów politycznych i wąskich interesów.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Niemcy: Chrześcijańscy uchodźcy prześladowani przez muzułmanów

„Incydenty są celowo bagatelizowane, a nawet tuszowane”

Tysiące chrześcijan w niemieckich ośrodkach dla uchodźców są prześladowane przez muzułmanów, czasami nawet przez ich ochroniarzy, według najnowszego raportu organizacji pozarządowej Open Doors.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Jezus – Palestyńczyk i świat w rękach Chazarów

Rada Praw Człowieka ONZ obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Wcześniej, od powstania Organizacji Narodów Zjednoczonych, istniała Komisja Praw Człowieka, ale jej niemal wyłączna koncentracja uwagi na Izraelu została uznana za nazbyt kompromitującą i w 2006 roku ówczesny Sekretarz Generalny ONZ podjął heroiczną decyzję utworzenia zupełnie nowego organu nadzorującego przestrzeganie praw człowieka na świecie pod zupełnie nową i dumną nazwą – Rada Praw Człowieka.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Śladami Zuzanny Ginczanki. Mikołajewski w podróży sentymentalno-śledczej

Czuję, że gdyby to była ta sama wanna, w której spała Zuzanna Ginczanka,

napuściłbym wody i w niej poleżał, z pozwoleniem czy bez

Caly artykul KLIKNIJ TUTAJ


Amsterdam odda 11 mln dolarów zabrane ocalonym z Zagłady

Rada Miasta w Amsterdamie zdecydowała o przekazaniu 11 milionów dolarów gminie żydowskiej w tym mieście jako rekompensatę za podatki pobrane od ocalonych z Zagłady Żydów, którzy wrócili do stolicy Holandii po wojnie.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

*****

Epidemia gwałtów przez migrantów dociera do Austrii

  • Dwudziestoletni azylant z Iraku przyznał się do zgwałcenia 10-latka na publicznym basenie w Wiedniu. Irakijczyk powiedział, że gwałt był „kryzysowym zajściem seksualnym” wynikającym z „nadmiaru energii seksualnej.”Calosc KLIKNIJ TUTAJ
  • *******Kryzys migracyjny Europy: Nie widać końcaWedług Ministra Obrony Francji, Jeana-Yves Le Driana, na przekroczenie Morza Śródziemnego czeka obecnie 800 tysięcy migrantów przebywających na terytorium Libii.
  • Calosc KLIKNIJ TUTAJ  *****

Kategorie: Polityka

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.