Uncategorized

AMERYKAŃSKI ARTYCHA KOCHA ZARÓWNO ŻYDÓW, JAK I HITLERA – TAKA SZTUKA


Henryk Grynberg

“Holokaust nie jest jedynym holokaustem […] gdy mamy aborcje…” – twierdzi murzyński zwolennik Hitlera w wywiadzie udzielonym białemu rasiście, bo okazuje się, że mają jednak coś wspólnego.

Zwolennikiem Hitlera jest znany – nie wiem czemu, bo nie znam jego dzieł – rapper i projektant mody Kanye West. Uważa on, że Żydzi, a więc i ocaleńcy z Holokaustu jak ja, powinni w końcu przebaczyć Hitlerowi, a zwłaszcza nie narzucać swojego problemu innym, i mówić, kogo ma się „kochać a kogo nie”. Biały neohitlerowiec dosłownie potwierdza tę opinię.

Obaj doszli do wniosku, że to Żydzi zepsuli reputację Hitlerowi – jeszcze jedna żydowska wina. „Jest wiele rzeczy, które kocham u Hitlera, bardzo wiele! – podkreśla murzyński artycha w jeszcze jednym wywiadzie dla swoich białych pobratymców ideologicznych i skarży się na nietolerancję:

“Kochasz Żydów, ale jesteś unieważniany (canceled) za antysemityzm, bo kochasz również Hitlera, bo kochasz wszystkich po równo.” (Z artykułu redakcyjnego World Israel News).

Kanye West

Najpierw byłem zdegustowany i przygnębiony tym, że Ameryka, amerykańska kultura, amerykańska murzyńska kultura, amerykańska elita po wielu dekadach edukacji i murzyńsko-żydowskim ruchu na rzecz praw obywatelskich wyprodukowała taki beznadziejnie chory umysł, który nawet nie ma pojęcia, że Hitler gardził Murzynami niemal tak jak Żydami. Teraz myślę, że jest to ciężki przypadek antysemityzmu bardziej komicznego niż tragicznego.

Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

 1. Leon Kampelmacher
  Bardzo modnie i wygodnie oskarżać Trumpa o cokolwiek bez żadnych dowodów. To prawda że Kanye West odwiedził Trumpa
  kilka razy, po tym jak K. West zadeklarował poparcie dla Trumpa. Dzisiaj po takim wywiadzie mając 8 wnuków Żydów i ulubiona córkę która przeszła na Judaizm, jestem pewien że Trump zerwie z nim wszelkie kontakty.
  Co do faszyzmu to prawdziwymi faszystami to jest twoja strona. To wy w ciągu pół roku przed wyborami w 2020 steroryzowaliscie
  całe USA, podpalając 570 miast, zezwalaliście na okradanie sklepów, na gwałty czy nawet morderstwa bez żadnych
  konsekwencji dla sprawców. Według tego faszystowsko/ komunistycznego schematu zdobyliście władze. W zakłamaniu nie ma granic.

 2. I ani slowa o sprytnym Berni Sandersie i jego milczeniu..
  Czy milczeniu Shiffa czy innych ”postepowych”

 3. Ani slowa otym ze lider faszystowskiego kultu w USA, Donald Trump, zapraszal go do Bialego Domu i do swojej siedziby na Florydzie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.