Uncategorized

Terrorystka Ahed Tamimi: To, co zrobił Hitler, to żart w porównaniu z tym, co my wam zrobimy

Przyslal JB


Ahed Tamimi

Palestyńska aktywistka Ahed Tamimi jest dobrze znana ze swoich prowokacyjnych wypowiedzi i działań przeciwko Izraelowi i izraelskim żołnierzom. W słynnym incydencie w grudniu 2017 r. Tamimi, wówczas zaledwie 16-letnia, spoliczkowała izraelskiego żołnierza, filmując incydent, który stał się popularny i uczynił ją gwiazdą międzynarodowych wywiadów, w których podżegała przeciwko Izraelowi i wzywała do zbrojnych powstań w celu odkupienia całej ziemi Izraela dla Palestyńczyków.

Tamimi była zachęcana do tych prowokacji przez swoją matkę Nariman i to ona je sfilmowała, co było formą wykorzystywania dziecka, ponieważ celowo wysyłała swoją córkę do popełnienia przestępstwa.

Tamimi została skazana na osiem miesięcy więzienia za swoje czyny, ale kontynuowała swoje prowokacje, prowokując żołnierzy, próbując ich fizycznie zaatakować. Utrzymała również swój status celebrytki, niedawno współautorka książki z dziennikarzem Al-Jazeery zatytułowanej “Nazwali mnie lwicą”. Jej konto na Instagramie zostało na krótko zamknięte w styczniu ubiegłego roku po tym, jak pochwaliła terrorystę z Neve Yakov jako “bohatera” i rozkoszowała się liczbą osób zamordowanych w tym incydencie.

W poście na Instagramie, który opublikowała w tym tygodniu wśród 94 000 obserwujących zarówno w języku hebrajskim, jak i arabskim, Tamimi wezwała Arabów w Judei i Samarii do przyjęcia taktyki podobnej do Hamasu w Strefie Gazy. Napisała: “Nasze przesłanie do osadników: Czekamy na was we wszystkich miastach na Zachodnim Brzegu od Hevronu po Jenin. Zarżniemy was, a wy powiecie, że to, co zrobił wam Hitler, było żartem. Będziemy pić waszą krew i jeść wasze czaszki. Idźcie, czekamy na was”.

Autor: Yehuda Dov

Terrorystka Ahed Tamimi: To, co zrobił Hitler, to żart w porównaniu z tym, co my wam zrobimy

Kategorie: Uncategorized

6 odpowiedzi »

  1. Lepiej zeby nie dostala raka, gorliwe izraelskie konowaly natychmiast by jej zapewnily najlepsze leczenie na koszt izraelskich podatnikow. Tak jak robili z pacjentami z Gazy, czyl szpiegami Hamasu, czy corka herszta Hamasu, Haniyeha, w zwiaku z jej komplikacjach z ciaza.

  2. Pisze Eliza BC
    Została zaaresztowana w swoim domu kilka dni temu. Tak skończyła się jej kariera influencerki… Nie ma litości dla terrorystow i ich wielbicieli.

  3. Skrajnie krwiożercza wersja Grety-ekologistki.
    Manipulowana przez rodziców idiotka, karierystka i prowokatorka. Jesli ja zamkną to się zrobi męczennica. I co z taka zrobić ? Można ja ignorować albo dyskretnie „unieszkodliwić „.
    To drugie będzie skuteczniejsze.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.