Uncategorized

Superman i zydzi

Listy z naszego sadu

listy z naszego sadu

Al-Manar TV 10 lutego 2014 nadała reportaż  zatytułowany “Żydzi, filmy, Hollywood i American Dream”. Jak wynika z tego reportażu Hollywood był żydowskim wynalazkiem, którego celami były “przejęcie największego mocarstwa na świecie, kontrolowanie wszystkich aspektów życia codziennego i zaprzęgnięcie Amerykanów w służbę żydowskim celom na całym świecie”.   Jak oni to zrobili? Proste, zaczęli od stworzenia Supermana. Reportaż przedstawia to tak:

 

Reporter: Amerykańscy Żydzi czuli się odrzuceni przez prawdziwe społeczeństwo amerykańskie. Dlatego próbowali zmienić opinię społeczną przez wymyślanie  bohaterów filmowych, którzy służyliby jako wzory osobowe. Wtedy się to wszystko zaczęło. Każdy chciał być jak Superman, bohater z kosmosu, który nie mógł wpasować się w społeczeństwo jako Superman, więc Żydzi wymyślili postać, która lepiej pasowała do społeczeństwa amerykańskiego –  słabego okularnika Clarka Kenta.

Farroukh Madżidi, profesor uniwersytetu i fotograf: Jeśli uderzysz kogoś w serce, wynik jest krótkoterminowy, ale jeśli zaatakujesz jego mózg, wynik jest długoterminowy.

Reporter: Nawiasem mówiąc, Superman został wymyślony przez Żyda, Joego Schustera.

Farroukh Madżidi: Próbują wmówić ci, że to, co myślisz, to twoje myśli.

Reporter: Hollywood jest żydowskim wynalazkiem, który zmienił sposób, w jaki Amerykanie widzą Amerykę, i stworzył marzenia zamiast rzeczywistości. Udało im się spowodować, że Amerykanie żyją marzeniem oderwanym od rzeczywistości. Niewątpliwie celem było przejęcie największego supermocarstwa na świecie, kontrolowanie wszystkich aspektów jego życia codziennego i zaprzęgnięcie tego w służbę żydowskim celom na całym świecie. Gdy tylko ktoś to kwestionuje, Superman jest gotów rozprawić się z nim.

Farroukh Madżidi: Najbardziej niebezpieczne jest, jeśli wierzysz ich kulturze. Powinieneś skupić się na tym – nie na filmie o żydowskim człowieku, który jest najlepszy, który jest bohaterem, który jest zbawicielem lub czymkolwiek. To cię nie dotyka. Tym, co dotyka nas, co nas rujnuje, rujnuje naszą kulturę, jest przeniknięcie ich kultury przez środki masowego przekazu, przez ich filmy, przez ich telewizję. Tego musimy być świadomi. […] Reporter: Żydzi uważają, że Carl Laemmle uratował setki ludzi z tak zwanego “Holocaustu”. “Lista Schindlera” jest jednym z filmów, które to sugerują. Ten film został wyprodukowany i rozpowszechniany przez “Universal Studios”.

Carl Laemmle, założyciel Universal Studios, wyrzekł się swojej tożsamości niemieckiej na rzecz swojego żydostwa. Zrobił pieniądze i użył ich do żydowskiego przedsięwzięcia. Pracował nad tym, by utrzymać Hollywood wyłącznie w rękach żydowskich. To trwa do dnia dzisiejszego. […] Farroukh Madżidi: Sądzę, że powinniśmy myśleć w zupełnie innym kierunku – walczyć przeciwko temu, co oni chcą zrobić. Oczywiście, to jest ich kraj, to jest ich kultura i oni chcą podbić cały świat. Tak samo jak my chcemy. Ale oni wiedzą, jak to zrobić, a my nie wiemy. […] Z tą technologią, z tym wyposażeniem, z tymi umiejętnościami ludzi… W ten sposób wierzysz, że oni są inni. Wiedzą dokładnie, jak tego użyć, ponieważ mają mnóstwo specjalistów, którzy im pomagają przy robieniu filmów, a my nie mamy. My myślimy tylko o naszych sprawach z politycznego punktu widzenia.

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.