Uncategorized

Angel Blue

Nadeslala Basia Jaworski

jaworskan

reunion 69 .1

 

Moze ktos z was pamieta jeszcze moj posting o Angel Blue? Nowa wschodzaca gwaizda na firmamencie operowym, pisalam o niej z okazji jej pierwszego nagrania solowego. A wyslalam , bo postac ciekawa: ojciec pastor chrzescijanski, matka Zydowka.

Ktos mi wlasnie podeslal pirackie nagranie z jej koncertu z Placido Domingo w Amsterdamie w zeszlym roku, na ktorym to (a jakze!) bylam i ja wtedy po raz pierwszy slyszalam.

Duet pochodzi z opery Il Trovatore Verdiego

Kategorie: Uncategorized

Zostaw odpowiedź Czekam na Twoje przemyślenia! Napisz w komentarzu.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.