Uncategorized

pocałunek pajęczycy: tak Niemcy odgrywają się

pajakSkąd to obsesyjne niemieckie zajmowanie się, pomimo kryzysu ekonomicznego, Izraelem i Zydami? Jest to niemiecki sposób na oczyszczanie siebie ze strasznych w dziejach ludzkości zbrodni, których dokonali. Pokazać, że Zydzi nie są gorszymi od nich zbrodniarzami, nawet lepszymi. To nie oni, „naziści” to Izrael.

Pocałunek pajęczycy: tak Niemcy odgrywają się na Izraelu.

Obskurna cela więzienna, gdzieś tam, na południu, w Ameryce; dwóch nieszczęsnych więźniów – Valentin uwięziony i torturowany za przynależność do skrajnego lewicowego ruchu nielegalnego, i Molina, homoseksualista skazany za związek seksualny z nieletnim. Tak zaczyna się film „Pocałunek kobiety pająka”, na podstawie książki Argentyńczyka, Manuela Puiga (1976). o niezwykłym spotkaniu pomiędzy dwoma przypadkami krańcowymi. Książkę przetworzono na znany film(1985), nagrodzony Oskarem z Wiliamem Hurtem w roli Moliny i Raulem Julią w roli Valentina i z Sonią Braga.

Kobiecy Molina spędza niekończący się czas więzienny na odtwarzaniu taniego filmu romantycznego, zrobionego przez niemieckich nacistów, z okresu drugiej wojny światowej, piękna kobieta i nad życie wspaniała, całuje swych kochanków i po pocałunku ich pozostawia; to Pocałunek Kobiety Pająka. On żyje tym filmem i zna jego każdy szczegół.

” Nigdy więcej”, „Niemcy zawsze będą po stronie Izraela”, Bezpieczeństwo Izraela jest nam ważne”, i.t.d, i.t.p, obiecanki słowne (jednak dostaliśmy w prezencie dwie łodzie podwodne „Delfin”, aby Niemcy mogli oczyścić swe sumienie po tym, gdy się okazało, że to Niemcy sprzedali Saddamowi Husajnowi broń chemiczną w okresie, gdy groził tą bronią Izraelowi) – tak wyglądają stosunki pomiędzy obecnymi Niemcami a Izraelem. Nie mam wątpliwości ze Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, sympatyzuje Izrael i za to należy jej się ogromny szacunek, ale jest inna ukrywająca się prawda, mrożąca krew, przedstawiająca w zupełnie innym świetle te stosunki.

Fantastyczna izraelska organizacja NGO MONITOR (owszem, zajrzyjcie do ich witryny i rozpowszechniajcie po hebrajsku,angielsku i po francusku) śledząca systematycznie za źródłami dochodów i za pracą organizacji „Praw Człowieka” w Izraelu i we Władzych Palestyńskich, ujawnia olbrzymi udział rządu niemieckiego w tych skrajnych organizacjach, w wysokości dziesiątków milionów szekli corocznie. Mowa o pieniądzach niemieckich bezpośrednio z niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, z ministerstwa Rozwoju i Współpracy (BMZ) i jeszcze inne biura państwowe i fundusze finansowane przez rząd federalny Niemiec, albo przez Unię Europejską.

Sporą część finansują fundusze, jak fundusze Friedriecha Eberta, Heinricha Bolla, Róży Luxemburg, Hansa Seidela i Centrum Willy Brandta ( powiązane z New Israel Found), „Medico”, organizacje kościelne które są finansowane głównie z pieniędzy państwowo – niemieckich, i jeszcze inne.

Niełatwe było osiągnięcie tych danych, bo są specjalnie ukrywane. NGO Monitor przeprowadził śledztwo, sprawdzał w biurze rejestracji zrzeszeń, i.t.p. Większość Funduszy niemieckich, w odpowiedzi na prośbę NGO Monitora, odmówiła zdradzenia szczególów tyczących pieniędzy, co jest sprzeczne z prawem, ponieważ mowa o pieniądzach publiczno państwowych, więc istnieje obowiązek jawności. Wyniki są zatrważające.

Skrót raportu po hebrajsku.

Cały raport po angielsku . Rozkolportujcie to po całym świecie.

Skrót raportu po niemiecku . Poślijcie do przyjaciół w Niemczech.

Powoli okazuje się, że Molina jest wtyczką władz w celi, w celu zdobycia video, albo wyciągnięcia od skrajnie politycznego więźnia szczegółów obciążających. Rozumiemy to stopniowo, według pytań Moliny, skierowanych na zdobycie zaufania Valentina.

Poniżej organizacje „izraelskie” finansowane pieniędzmi rządu niemieckiego, bezpośrednio, lub pośrednio.

Stowarzyszenie „Zochrot” (pamiętają) z naczelnym hasłem „powrotu” do Izraela milionów Palestyńczyków, aby tą drogą zlikwidować państwo jako żydowskie. Jest to radykalna organizacja anty-izraelska, przedstawiająca Izrael jako państwo niemoralnego gnębienia.

Koalicja Naszim le’Szalom (pokojowa koalicja kobiet) organizacja spomiędzy tych prowadzących agitację bojkotu Izraela („bojkot, zaprzestanie inwestycji, sankcje”), gromadzenie informacji o przedsiębiorstwach handlowych, międzynarodowych i izraelskich pracujących z „okupantem” dla ich zdenuncjowania i zbojkotowania. Na zdjęciu izraelskie członkinie tej organizacji wymachują flagami „Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny”, określonego jako organizacja terrorystyczna przez Izrael, Unię Europejską i Stany Zjednoczone, no i zdjęcie to „zniknęło” z witryny tej organizacji natychmiast po jego ujawnieniu przez MONITOR.

Organizacja: „Physicians for Human Rights–Israel” (lekarze dla praw czlowieka) otrzymała dwa miliony szekli w latach 2010 do 2012 i jest głównym aktywistą w agitacji przeciw Izraelowi. Ta organizacja oskarża Izrael o tortury i maltretowanie pomimo, że badania lekarskie stwierdziły że zarzuty są kłamliwe i jednostronne. Od kiedy, w ogóle, lekarze są politykami? Czy powinienem sprawdzić poglądy polityczne lekarza zanim mnie zbada? Czy potraktuje wszystkich tak samo? Już nie jestem pewien.

Yesh Din (Jest Prawo) – ćwierć miliona szekli od jednego z funduszy w roku 2012, jest to izraelska organizacja prawników, twierdząca wobec całego świata, a także w prawnym systemie izraelskim, że mamy „aparthaid”, że wykonujemy zbrodnie wojenne, i rozsiewa z całą mocą te kłamstwa. Ta organizacja także żąda oskarżenia wysoko postawionych Izraelczyków przed Międzynarodowym Kryminalnym Sądem w Hadze .

Następnie, inne organizacje izraelskie, wydźwignięte przez Niemcy: „Checkpoint Watch”, „Ir Amim” (City of Nations) (potworna organizacja, której jedynym celem jest zaprzestanie budownictwa w Jerozolimie), „Showrim Shtika” (Breaking the Silence), „hagada ha smalit” („The left bank”), „ha Oketz”, „Solidarność z Szajch Dżarrach”, ACRI, „Combatants for Peace”, „Sdaka Reut” (instytut przyjaźni), Forum Negevu dla Współistnienia i Równości (to znaczy, że Niemcy także wtrącają się w sprawy tyczące Beduinów w Izraelu), „Kav la Oved” (gorąca linia dla pracownika), Adva Center (Centrum Fal), „Ahoti” (moja siostra), „Asaf” (o pozostawienie nielegalnych infiltrantów w Izraelu) (art. po polsku), Van Lir Jeruzalem Institute, Adalah -the legal Center for Arab Minority Rights in Israel ( otrzymał 121800 szekli w roku 2012), Zurnal Palestyńsko-Israelski, Centrum Musawa (równości), blog specjalizujący się w porównaniu Izraela do państwa apartheidu, „B’tzelem” (otrzymał z jednego z funduszy 121 800 szekli w roku 2012), Ośrodek Pokoju Peresa , Miftach, Ealam (Haneen Zoabi jest jedną z organizatorów), Shtil i jeszcze wiele innych, nie mówiąc o dziesiątkach organizacji palestyńskich które istnieją tylko dla otrzymywania pieniędzy niemieckich, na przykład agencja informacyjna „Palestinit” przy uniewersytecie Birzeit i jeszcze sporo. One wszystkie są wielkimi wrogami Izraela na światowej arenie opinii publicznej, a przede wszystkim w Niemczech.

Interesujące, że te same organizacje otrzymują pieniądze z kilku funduszów niemieckich jednocześnie, tak jedna organizacja otrzymuje w sumie miliony euro z różnych źródeł. Budżety tych funduszów są fantastyczne: Heinrich Boll 47 milionów Euro w roku 2012, Willi Brandt 51 milionów euro w roku 2012, Róża Luxemburg 42 miliony euro, które w roku 2011 opłaciły „Projekty i Partnerzy” w Izraelu i we Władzych Palestyńskich, itd, itd. Może podałem coś niedokładnie, ale przedstawiam Wam pełny raport, który możecie przeczytać, jest on zdumiewający. Niemcy – Izrael 2013. Miłość czy nienawiść?

Aby bardziej skomplikować, Molina zakochuje się w Valentinie, nawet pomaga mu w intymnych momentach po znęcaniu się strażników nad nim. Oni bardzo zbliżają się do siebie i Valentin zaczyna mu ufać.

W jakim celu Niemcy tak obsesywnie zajmują się Yehudą i Samarią, pomimo trudności ekonomicznych ? Niemcy idą tą drogą aby oczyścić się od najstraszniejszych zbrodni w dziejach ludzkości, które one popełniały. Pokazać, że Zydzi są takimi samymi bestiami, może nawet straszniejszymi. To nie oni są nazistami, to Izrael.

Niemcy nie mają nic do Palestyńczyków, działają tylko dla przekonania o domniemanym bestialstwie Zydów, i jeśli Zydzi są bestiami, to oni nimi nie są. Dlatego dla wielu w Niemczech rozwiązanie problemu palestyńskiego będzie tragedią i fundusze rzeczywiście robią wszystko aby to się nie stało, na przykład wyolbrzymiając problem „uchodźców”. Nie Niemcy doprowadziły do milionów uchodźców, lecz Izrael.

Następnie, to właśnie Niemcy w czasie II wojny światowej twierdzili, że Zydów nic nie obchodzi prócz pieniędzy, i oto mamy przykład: Zydzi rzeczywiście sprzedają wszystko dla pieniędzy. Mieliśmy rację, powie wielu Niemców. My nie sprzedalibyśmy naszej ojczyzny za pieniądze, bo nie jesteśmy Zydami:

W tej metodzie są dwie ważne sceny: gazeta ha’Aretz i BaGaC (Najwyższy Sąd Sprawiedliwości). Ha’Aretz (finansowany w 20 % przez rodzinę o historii współpracy z nacistami rodzina DuMont Shauberg) ha’Aretz jest ważny dla rozpowszechniania angielskich tekstów o pracy tych „stowarzyszeń” aby opłacający otrzymali pokwitowanie za pieniądze które płacą i naiwny BaGaC, który im szeroko otworzył drzwi jakby to niby była dyskusja wewnątrz izraelska, ale już widzimy kto za nimi stoi. Czasami te wrogie organizacje włączają się w proces jako „przyjaciele sądu”, gdy sąd jakoś zapomniał, że nie wolno mu mieć przyjaciół.

Teraz władze więzienne postanawiają założyć pułapkę na Valentina i zwalniają tymczasowo Molinę z więzienia w nadziei, że doprowadzi ich do członków organizacji rewolucyjnej. W tyn stadium Valentin ma absolutne zaufanie do Moliny i daje mu numer telefonu dla kontaktu z kolegami rewolucjonistami i dla przekazania im wiadomości. Molina nie chce wziąść tego numeru telefonu, ale w końcu zgadza się. Za pocałunek, o który prosi Valentina i on na to przystaje. Każdy otrzymał co chciał i pocałunek wykonany.

Jest to zdradziecki pocałunek, jak Judasza Iskarioty, gdy wskazał Rzymianom pocałunkiem, kto jest Jezusem. Jest to pocałunek pajęczycy.

W tym momencie cofnąłem się na oparcie krzesła, zasmucony głębią wtrącania się Niemiec w wewnętrzne sprawy Izraela. Czy Niemcy zgodziłyby się na nasze u nich intrygi? Na przykład, finansowanie organizacji muzułmańskich przez rzad izraelski. Okazuje się, że mimo opuszczenia Niemiec przez Zydów, Germania nie może się bez Zydów obejść, ona wchodzi do nich, do ich domu. Oni muszą mieć swoich Zydów aby ich zniszczyć. Germania od dawna jest „judenrein”, z marginesowym wyjątkiem Zydów (gdy gazeta ha’Aretz dopinguje w żałosny sposób Zydów, aby emigrowali do Berlina. Tak Niemcy „oczyszczają” siebie.) Germania dała w swoim czasie pieniądze aby budować, dzisiaj daje aby zniszczyć. Jest to pocałunek pajęczycy.

Rozumiecie? Jest to ogromny interes dochodowy, setki Izraelczyków, może tysiące zarabiają na tej produkcji nienawiści przeciw Izraelowi.

Przez mgnienie przeszła mi myśl, możebym tak zainicjował jakieś stowarzyszenie, na przykład o wpływie okupacji na życie pająków, na pewno one także są poszkodowane okupacją, no nie? Miliony zaczną płynąć do mojej kieszeni, i to w euro. Ale prędko zrezygnowałem z tego pomysłu, bo nie jestem wielkim znawcą życia pająków.

Tylko znawcą pajęczycy.

pajak 1Tango hipokryzji i zdrady: Moment zdradzieckiego pocałunku jest najsmutniejszy. Skąd ta nienawiść? Niemcy, całujący Izrael, Izraelczycy całujący swoich braci, swe rodziny, swój naród. Już widzieliśmy że najniebezpieczniejsi są najbliżsi, deklarujący wszem i wobec ich miłość do nas. Oni są najgorszym niebezpieczeństwem.

I rzeczywiście, Molina wychodzi z więzienia i po jakimś czasie łączy się z tym numerem telefonu. Umawia się na spotkanie z towarzyszami komórki, a tajna policja go śledzi. Dochodzi do zbrojnej walki i anarchiści, podejrzewający Molinę o zdradę, strzelają do niego. Ich robotę wykańczają policjanci, którzy go likwidują w dość poniżający sposób, gdy trupa rzucają w zabłocony kanał. Także los Valentina w więzieniu jest równie tragiczny, jak jego przyjaciela.

Jaka jest z tego nauczka? że zdradzeni płacą drogo, ale także zdradzający, ponieważ system zapłaty jest tak skomplikowany, opłacany w ukryciu, że deprawuje także płacącego, ale podatnik niemiecki w ogóle nie jest świadom pocałunku pajęczycy. „Przyjaciele nie szpiegują i nie działają jeden przeciw drugiemu” powiedziała w rozgoryczeniu kanclerz Niemiec Angela Merkel występując przeciw jej podsłuchiwaniu przez Obamę. A co my możemy powiedzieć? „przyjaciele nie szpiegują i nie działają jeden przeciw drugiemu”.

W grudniu Niemcy zdradziły Izrael, kiedy nie sprzeciwiały się, w przeciwieństwie do uprzednich obietnic, powstaniu tego państwa palestyńskiego na papierze, a teraz Niemcy naciskają na Izrael aby powrócił do Rady Praw Człowieka przy ONZ – cie, aby znów bić Zydów, jak zwykle, danymi zebranymi przez ich organizacje. Od teraz nie tylko wpływać na opinię publiczną, ale osaczyć Izrael, także w instytucjach ONZ-tu.

pajak 2

Najbardziej zagrażają nam ci najbliżsi,
którzy wciąż deklarują swą do nas milość.
Oni są najniebezpieczniejsi.

Pozostaje pytanie, na które film „pocałunek kobiety pająka” nie dał odpowiedzi, czy Molina miał zamiar wydać towarzyszy komórki anarchistycznej? Ze wydał, to jasne, ale czy miał ten zamiar?

My także pozostawiamy Niemcy z tym znakiem zapytania. To, że Niemcy opłacają organizacje nawołujące do zlikwidowania Izraela, to wiemy. Ale czy mają ten zamiar?

Od dzisiaj należy wyczyścić stół z Niemcami. Rząd izraelski musi żądać zaprzestania tej finansowej niemieckiej działalności wywrotowej, którą wykrył NGO MONITOR i to natychmiast. Chcą opłacać Palestyńczyków, nasycić swą obsesję, niech opłacają. Ale nie na terytorium izraelskim, i nie organizacjom izraelskim . Bo jeśli nie zaprzestaną finansowania, gdy Niemcy są już od dziś świadome swych czynów, zrozumiemy, że Molina rzeczywiście miał zamiar wydać towarzyszy komórki anarchistycznej, i będziemy mieć na to dowód.

Precz, Pajęczyco, całuj się z sobą.

28.10.2013

Obrazek
Dr. Guy Bechor heads the Middle East Division at the Lauder School of the Governement. He has written several books and academic articles on Arab civil law and the politics and history of the Arab Middle East. Dr. Bechor has served as a lecturer and consultant to the IDF, Israel Police and Israeli Ministry of Foreign Affairs. He helped establish the Arabic website of the Yedioth Aharonot daily newspaper and has been an Arab affairs commentator for leading newspapers and TV stations like CNN, Al-Jazeera and the BBC. Dr. Bechor is a member of the Israeli Bar Association and the Israeli Press Council.

Tłumaczyła z hebrajskiego Olga Degani

Wszystkie tlumaczenia Olgi znajdzisz jak

KLIKNIESZ TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.