Uncategorized

Wydarzenia w Polsce


 

Spotkanie poświęcone izraelskiemu “cudowi wodnemu”

Ambasada Izraela w Warszawie oraz Vital Voices Poland serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone wodnemu cudowi w Izraelu.

Wydarzenie jest okazją na spotkanie pani Adi Yefet, Dyrektor Sektora Wodnego w ramach projektu Israel NewTech Ministerstwa Gospodarki Izraela oraz pana Omera Vardiego z Israel Water Authority.

Spotkanie odbędzie się:

19 maja 2017, godz. 15:00

Google Campus Warsaw

ul. Ząbkowska 33C, (wejście naprzeciwko Nieporęckiej 14)

 

Rejestacja na wydarzenie jest obowiązkowa. Prosimy o zarejestrowanie się poprzez przesłanie emaila na adres education@warsaw.mfa.gov.il lub telefonicznie 22-597-05-47 do godz. 15:00 18 maja br.

 


 

WYSTAWA „I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE” NA „7@NITE. SYNAGOGI NOCĄ 2017” W KRAKOWIE

W tym roku, podczas siódmej nocy siedmiu synagog w Krakowie – 27 maja 2017, godz. 22.00-2.00 – w Synagodze Starej przy ul. Szerokiej 24 odbędzie się pokaz multimedialny prezentujący przygotowaną przez Fundację Shalom podróżującą wystawę fotografii Żydów polskich „I ciągle widzę ich twarze”.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły tutaj: 7@nite. Synagogi Nocą 2017

 


 

Spotkanie z Rabinem Olivierem Benhaimem

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Rabinem Olivierem Benhaimem z Seattle /USA/ , które odbędzie się w  warszawskim Klubie BEMA 87, w piątek 26 maja br. o godz. 12.00.

Tematem spotkania będzie wstęp do żydowskiej medytacji. Rabin Olivier współpracuje głównie z wolnomyślicielami i osobami niereligijnymi, które zainteresowane są żydowską mądrością i żydowską medytacją.

Motto Rabina Oliviera Benhaim to: „mówię ludziom, że w Boga, w którego oni nie wierzą, ja też nie wierzę”


 

 

 

Uznanie dla mieszkańców ZAWIERCIA, którzy umieścili tę tablicę na dworcu kolejowym tak, że jest widoczna z okien pociągów jadących ze Śląska do Warszawy, Łodzi,Torunia, Szczecina, Gdańska i Gdyni!

 

 

 

 

 


 


Przyslal Adam Mer

 

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.