Uncategorized

Polska – kraj obrzydliwych

egoistów

Czasami jest tak, ich choć sprawa super ważna, to ilość kłamstwa, zwykłej podłości, chamstwa, cynizmu, jest tak potężna, że człowiek staje bezradny i nie wie co ma powiedzieć. Tak. Staję bezradny słysząc brednie ministra Mariusza Błaszczaka, Beaty Szydło, prezydenta Dudy i innych pisowskich kłamców, podle rozgrywających temat uchodźców.

Oczywiście można szukać racjonalnego wytłumaczenia, pisząc analizy, że budując atmosferę strachu i zagrożenia bezpieczeństwa, można wygrać następne wybory, gdyż tylko rząd PiS zabezpieczy nas przed tą bandą brudnych i złych potworów. Można tłumaczyć, iż to chamska- cyniczna gra, która jest obliczona na to, że nieistniejących uchodźców przedstawia się w Polsce jako rzeczywiste zagrożenie, buduje się wokół tego atmosferę strachu, dowodzi, że tylko światły Jarosław Kaczyński wraz z Mariuszem Błaszczakiem, zabezpieczą nas przed tymi potworami, czającymi się za każdym drzewem.

Niestety sprawa jest poważniejsza, gdyż spora część polskiego narodu wierzy w te brednie i nie zmieni tego, kilka zdań wypowiedzianych przez biskupów, zbyt to niewiele i zbyt późno. Mleko się wylało. Wypowiedzi te, co najwyżej mają stworzyć alibi dla Kościoła katolickiego, który w Polsce zdradził chrześcijaństwo i Jezusa Chrystusa stając się w sprawie uchodźców częścią propagandowej, zbrodniczej, antychrześcijańskiej maszyny PiS.

Zupełnie przypadkowo o istocie rzeczy przekonałem się tuż po graduacji na jednym z renomowanych chicagowskich uniwersytetów. Znałem babcię absolwentki, żonę amerykańskiego weterana. Kiedyś przyszła na manifestację pod komunistycznym konsulatem w Chicago. Kobieta zorganizowała grupę Amerykanek, które w czasie stanu wojennego wysyłały paczki do rodzin szykanowanych przez komunistyczny reżim. Kobiety czuły potrzebę pomocy tym, którzy pomocy potrzebowali.

Młoda dziewczyna zapytała dlaczego Polska i Polacy, choć kiedyś sami dostali znaczne wsparcie, w walce o wolność, dzisiaj, tak masowo odwracają się i odmawiają pomocy tym, którzy jej tak bardzo potrzebują.

Odpowiedziałem prawdziwie.

– Wiesz jest mi cholernie wstyd za rząd w Warszawie, złożony z ksenofobów, jest mi też wstyd za wielu moich rodaków, którzy to intelektualne pisowskie chamstwo popierają i identyfikują się z nim.

Młoda absolwentka pokazała, że świat widzi niegodne, zawstydzające zachowanie Polski i Polaków Dodam, iż to jedna z wielu sytuacji, gdy zadawano mi podobne pytania. Świat nie może zrozumieć dlaczego Polska odwraca się od tysięcy sierot i innych potrzebujących.

Można oczywiście zastanawiać się nad kosztami takiej niehumanitarnej postawy. Miliardy euro? Moim zdaniem te miliardy nie mają znaczenia. Prawdziwy koszt może być wyższy, zupełnie niewymierny w pieniądzach. Odnoszę wrażenie, że zapomniano nad Wisła, że historia kołem się toczy, na świecie zaś „wszystko płynie” jak mawiał starożytny mędrzec.

Kto wie, kiedy nadarzy się sytuacja, kiedy znowu Wy w Polsce będziecie potrzebować pomocy, pilnie, jak pacjent na stole operacyjnym, może potrzebować krwi. Pamiętajcie, że nie pomoże Wam żaden 5 art. Traktatu o NATO, nikt w Waszej obronie palcem nie kiwnie, gdyż powszechna będzie świadomość, iż na pomoc nie zasługujecie,gdyż jesteście nie wartą uwagi i współczucia bandą egoistów. Na taką opinię, obecnie ciężko pracujecie.

Potem zaś kilku polskich niedobitków, będzie pieprzyć od rzeczy, jak to Zachód ich zdradził. Zupełnie zapominacie, że nikt was nie zdradził. To wy zdradziliście te wartości, w imię których kiedyś Wam pomagano.

Przyslala Rimma Kaul


http://progressforpoland.com/polska-kraj-obrzydliwych-egoistow/

 

Kategorie: Uncategorized

12 odpowiedzi »

 1. Do Ewy
  Problem polega na tym,że kiboli,nazioli,narodowców mamy w kraju już teraz i to w dodatku w coraz większej ilości każdego dnia.W dodatku są totalnie bezkarni i hołubieni przez władze.Ich nie jest kilku-ich są tysiące.
  W krajach Europy Zachodniej mieszkają miliony muzułmanów jakoś nie opanowali tych państw.Jeżeli władze boją się kilku tysięcy osób,w tym kobiet i dzieci to bardzo zle to świadczy o stanie tego państwa i jego sprawności.Do Europy muzułmanów wpuściła nie lewica tylko prawicowe rządy Francji i Anglii wiele lat a przyczynami była przegrana wojna w Algierii oraz upadek imperium brytyjskiego.Jeżeli uważa Pani,że za muzułmanami optuja lewacy to jest to w przypadku papieża Franciszka i wielu innych duchownych bardzo śmiałe twierdzenie.Osobiście nie oceniam ludzi według wyznania.Ja ciągle mam przed oczyma 5 letniego chłopca w szoku siedzącego w ambulansie.
  Niestety społeczeństwo polskie dziczeje z każdym dniem coraz bardziej.
  Kłaniam się.

 2. Dobija mnie zawsze natychmiastowe winienie „lewakow” (co za pogardliwe okreslenie!) za wszystko co sie nie podoba, a czego nie probuje sie pojac czy zmienic na lepsze.Zreszta I w Izraelu tak samo.
  A co do samych uchodzcow-sa juz od lat tacy w Polsce ,czuje sie zaaklimatyzowani I zaadaptowani I wszystko zalezy of okolicznosci.
  Ale jak sie bierze przyklad of wegierskiego polityka-tak to dzis wyglada…

 3. Alexandrze, oczywiscie ze tak. Szowinizm nie jest dobry. Ale jest on tylko odpowiedzia na zagrozenie islamem, nieskonczenie bardziej groźne niz kilku kiboli z ogniskiem i kukla. Islam to jest agresywny program polityczny ubrany w nietolerancyjna religie i posługujący się terroryzmem. Lewica wpuszczając do Europy muzułmanów poscielila łóżko nacjonalistycznej prawicy. Taka jest prawda i to nie pierwszy raz.
  Oby Polska uchroniła się przed tym błędem.
  Nie mamy prawa oddac muzułmanom w prezencie tak ciężko odzyskanego i nareszcie wolnego kraju. Widząc co się dzieje na Zachodzie, bylibyśmy idiotami i zdrajcami wpuszczając do Polski populacje o islamskich ambicjach. Dac schronienie uchodźcom wojennym – oczywiście tak ! Ale tylko autentycznym uchodźcom, i tylko chrześcijańskim rodzinom. Przyjąć ich w ograniczonej ilości i zadbać o ich integracje i o to żeby szanowali polskie prawo i społeczeństwo. Muzułmanów niech przyjmują kraje muzułmańskie, jest ich wystarczająco dużo, maja terytoria i pieniądze.
  To wszystko co mam do powiedzenia i nic więcej nie Dodam. Pozdrawiam.

 4. Do Ewy
  Naziści rozpoczęli od ulicznych demonstracji,palenia książek,bojkotu sklepów żydowskich.
  W dzisiejszej Polsce mamy już nazistowskie demonstracje połączone burdami,jawne akty antysemityzmu ale i napaści na muzułmanów lub ludzi o innym kolorze skóry.Agresja nacjonalistów jest coraz bardziej radykalna przy bierności policji i obojętności władz.Nie popieram żadnego nacjonalizmu,zadnej agresji.Inwazja muzułmanów na Europę wzbudza moje obawy ale takie same obawy wzbudza antysemtyzm,nietolerancja i ksenofobia.Uważam,ża nacjonaliści wszystkich krajów i wszystkich wyznań są złem.

 5. Dowódca IRGC Dża’fari: „Jesteśmy na drodze, która prowadzi do rządów islamu na całym świecie”
  Przedstawiciel Najwyższego Przywódcy w IRGC, Saeedi: „Rewolucja Islamska jest preludium do islamu stającego się globalnym”
  Dowódca marynarki IRGC, Fadavi: „Dzisiaj walczymy nie w domu, ale tysiące kilometrów poza [naszymi] granicami”

  JESZCZE DOWOD JAKI JEST CEL ISLAMU.

 6. Wszyscy tutaj sa zajeci tym co sie dzieje i oczym sie mowi w Polsce i co mowia jej przywodcy.
  Moim zdaniem polacy maja racje. Celem muzulmanow jest „zdobyc” Europe.
  Dziwie sie tylko jak dlogo jeszce papiez bedzie milczal i nie wezwie chrzecijanow do obrony Europy.

 7. Nieprzyjmowanie uchodźców jest wyjatkowym draństwem, ale nie jest to decyzja wszystkich Polaków. Wielu jest gotowych do pomocy, stoją jednk przed murem niemozności z powodu polityki partii rządzącej.Demonstrują przeciw nim, ale nie mają
  siły przebicia

 8. Walery Aniel, i TY tez masz racje !:)
  A do tego dobry styl 🙂

 9. Aleksandrze, nie zapatruj się zbytnio na tzw. Zachód. Liczba zamachów terrorystycznych w Europie, autorstwa nieodmiennie muzułmańskiego, powinna otworzyć ci choć trochę oczy na zagrozenie jakie niesie z sobą islam. Czy chcesz terroryzmu dla Polski ? Ja się w Polsce czuje bardzo bezpieczenie wlasnie dlatego ze nie ma tu muzułmanów. A z ta histeria na temat spalenia kukły nie przesadzajmy zbytnio. W Paryżu rasistowski Arab napadł w nocy i wyrzucił przez okno swoją sąsiadkę starsza panią pochodzenia żydowskiego Sarę Halimi. Wezwana policja nawet nie interweniowała ze strachu. Media wyciszyły te zbrodnie wiec pewnie nawet o niej nie słyszałeś. W Polsce nikt nikogo nie zabija , nie ma Arabów z nożami. Jeśli ciagle nie rozumiesz co się dzieje na świecie to przespaceruje się po Calais lub Marsylii, a może cos skojarzysz. Czy chcesz w Polsce arabskich ghett gdzie rządzi charia a policja boi się wejść ? Poinformuj sie trochę i zamiast zamiast inwektyw i anielskiego oburzenia zastosuj zdrowy rozsądek. Tacy ludzie jak ty i autor glownego tekstu ( nie podpisanego, niestety) są niebezpieczeństwem dla Polski.

  >

 10. Dwie uwagi:

  Redakcyjna: Notoryczne niedopatrzenie – cytowane tu artykuly podawane sa tu bez nazwisk autorow, za to z imieniem, nazwiskiem i zdjeciem „dostawcy”. Jest wprawdzie pod tytulem slowo „autor”, ale miejsce za nim jest ale zawsze puste. Autora trzeba szukac dopiero przez link do oryginalu. Cos chyba cos nie tak.

  Rzeczowa: Dwa zla nie czynia dobra. Po polsku: napraw zlo zlem, a bedzisz mial trzecie zlo. Za wymiane swieckich dyktatorow na jihadistow (czyt.: arabska wiosna ludow) odpowiedzialni sa durnie (czyt.: Obama, UE i spolka), co nie bedac w stanie naprawiac zla gdzie je wyrzadzili, naprawiaja je na rachunek innych, malujac opozycje jak ksenofobow i podludzi, w dobrych tradycjach progresywnej lewicy, i zrownujac strach przed jihadistami z antysemityzmem.
  Bo niby prawica przeciw migrantom to ksenofobia, ksenofobia to antysemityzm a przeciez antysemityzm to zle. Lecz co innego gdy Izrael broni sie przed terrorem, bo wtedy juz uciska Palestynczykow, a my przeciw opresorom, Zydom czy Izraelczykom, a taki anysemityzm, o – to juz dobrze. Ksiadz pana wini (prawica lewice o wiosne arabska) a pan ksiedza (lewica prawice o wstert do lykania jej skutkow), a nam Zydom zewszad nedza. Lewica – za Palestyna dzis „z urzedu”, a Prawica -przeciw Zydom z tradycji a teraz jeszcze musi Zydzi delegitymizuja jej jihado-wstet porownaniami do antysemityzmu. Dwa komentarze powyzej bylyby prawie iak „W skrzypku na dachu”: Ty masz racje, ty tez masz racje, i nawet ty co mowisz ze oni mowia sprzecznosci – tez masz racje. Jak to mozliwe? Bo oni maja cudze sobie racje. Lewa i prawa. Za Moshe Dajanem: in Israel it’s not important who is right; it’s important who is left. And that’s why it’s „right”. „Europa” jest juz de facto zmuzulmanizowana, kwestia czasu. Polska nie. I lepiej ze nie.

 11. Wypowiedź Ewy Korulskiej jest niegodna człowieka cywilizowanego.Jeżeli coraz częściej mamy do czynienia z krytycznymi komentarzami wobec postawy rządu PiS i znacznej części społeczeństwa to trzeba się zastanowić nad faktami a nie emocjami.Każdego dnia mamy przykłady ksenofobii,agresji.antysemityzmu w Polsce.Te działania są bezkarne,władze są pobłażliwe i tolerancyjne a czasami wręcz wspierają dzicz-najlepszym tego dowodem jest interwencja prokuratury w głośnej sprawie spalenia kukły Żyda we Wrocławiu.Zamiast wypisywać brednie kierując się narodowo-prawicową ideologią warto się czasami zastanowić nie tylko nad sobą ale i nad otoczeniem.
  Polska oddala się od cywilizacji europejskiej każdego dnia a katolicyzm pozostał pozostaje coraz bardziej pustym dźwiękiem i rytuałem kilku świąt.

 12. Artykuł ten jest niegodny, pełen pogardliwych obelg i ziejący nienawiścia. Autor uzywa języka emocji zamiast racjonalnych argumentów, obrażając polski naród i rząd. Jest to typowy przykład lewackiej propagandy, z która nie warto nawet podejmować dyskusji. Zapraszam autora aby wziął sobie kilku muzułmańskich migrantow do domu zamiast narzucać takie rozwiązanie całej Polsce.
  Życzę powodzenia. Proszę również aby nie umieszczać tekstów o tak niskim poziomie na Blogu Reunion 69.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.