REUNION 69

Golda Tencer zaprasza na XVI edycje Festiwalu Kultury Zydowskeij ” Warszawa Singera „

Drodzy Przyjaciele,

już niedługo spotkamy się na kolejnym Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera – będzie to jego szesnasta edycja. Zapraszam Was serdecznie od 24 sierpnia do 1 września 2019 roku.

Zapraszam Was do przedwojennego sztetlu rozkołysanego muzyką, śpiewem kantorów i zapachami żydowskiej kuchni. Dołączcie do tańczącego, kolorowego korowodu, prowadzonego przez klezmerów ulicami Śródmieścia Warszawy, Muranowa i Pragi!

Jak co roku czas upłynie nam wśród najlepszych koncertów, spektakli, wystaw, długich rozmów i ciekawych spotkań. Na XVI Festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak: Nigel Kennedy, Adrienne Hann (Luksemburg), Frank London (USA) i Orkiestra z Sejn, Yaakov Lemmer (USA), Benzion Miller (USA) i Roey Elkayam (Izrael) – 13 letni chłopiec kantor, solista Voices from Haven and Angels choir, Marek Dyjak, Janek Młynarski i Marcin Masecki, Christian Dawid (Niemcy), Noam Vazana (Izrael) i Tomasz Kukurba (Kroke), Polina Shephard (Anglia) i Psoy Korolenko (Rosja), Szymon Wypych i zespół Sawars Tango Orquesta, Polish String Quartet (Niemcy).

Dzięki długoletniej współpracy z Hotelem Westin również w tym roku udało nam się wynegocjować preferencyjną cenę za pokój jednoosobowy – 270 zł oraz pokój dwuosobowy – 300 zł.  Ceny zawierają podatek VAT oraz śniadanie w formie bufetu. Hotel Westin przygotowuje specjalny link, gdzie będziecie mogli dokonywać indywidualnych rezerwacji. Po otrzymaniu niezwłocznie go wszystkim prześlemy. Proszę o jak najszybsze zgłaszanie chęci  przyjazdu na festiwal ze względu na ograniczoną ilość miejsc w hotelu. Tylko wcześniejsza rezerwacja gwarantuje otrzymanie pokoju.

 

Waszym opiekunem z ramienia Fundacji Shalom będzie Grzegorz Kołacz. Numer i mail do sekretariatu fundacji pozostaje niezmienny (22) 620 30 36, shalom@shalom.org.pl.

 

Festiwal Warszawa Singera jest dla wszystkich jego uczestników sercem kultury żydowskiej. A wy, moi Przyjaciele, jesteście jej nieodłączną częścią. Do zobaczenia wkrótce.

 

Czekamy na was!

Gołda Tencer


Szanowni Państwo,

 

w nawiązaniu do zaproszenia Pani Dyrektor Gołdy Tencer na XVI edycję Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, która odbędzie się w dniach od 24 sierpnia do 1 września, przesyłam Państwu link  pod którym mogą Państwo dokonać rezerwacji na preferencyjnych warunkach pokoju w Hotelu Westin:

Book your group rate for Fundacja Shalom

https://www.marriott.com/event-reservations/reservation-link.mi?id=1556269131592&key=GRP&app=resvlink

W przypadku jakichkolwiek problemów z elektroniczną rezerwacją pokoi proszę się kontaktować z jednym z menadżerów Hotelu – Panem Arturem Celińskim (poniżej przesyłam e-mail Pana Celińskiego w tej sprawie): telefon: +48 22.450.8760, telefon komórkowy: +48 570.550.950, faks: +48 22.450.8744, e-mail: Artur.Celinski@westin.com.

Dzięki długoletniej współpracy z Hotelem Westin również w tym roku udało nam się wynegocjować preferencyjną cenę za pokój jednoosobowy – 270 zł oraz pokój dwuosobowy – 300 zł.  Ceny zawierają podatek VAT oraz śniadanie w formie bufetu.

Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci  przyjazdu na festiwal ze względu na ograniczoną ilość miejsc w hotelu. Tylko wcześniejsza rezerwacja gwarantuje otrzymanie pokoju.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Grzegorz Kołacz

 

 

Grzegorz Kołacz

Fundacja Shalom

  1. Senatorska 35

00-099 Warszawa

tel. +48 22 620 30 36/37

fax. +48 22 620 05 59

 

 

 

Kategorie: REUNION 69

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.