Uncategorized

Koronawirus, czyli zgorszenie w naszej Ojczyźnie i żydowski spisek

16 sierpnia, Warszawa. Manifestacja zwolenników teorii, że koronawirus to spisek ograniczający wolności obywatelskie (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)-


Przyslal Wlodek Gelbert


Ten cały koronawirus wymyślili Żydzi, którzy właśnie walczą ze sobą o finansowe wpływy na świecie, nie ma żadnego koronawirusa – orzekł pan, który odwiedził firmę usługową mojego znajomego. – A wie pan, że Morawiecki jest w paryskiej loży masońskiej? – dodał.

Znajomy nieopatrznie ciągnął tę niebanalną konwersację, zauważając, że widział w telewizji chorych ludzi, trumny i masowe groby ofiar koronawirusa, np. w Ameryce Południowej.

– Te zdjęcia są stare, z lat 90., to ofiary innej choroby! – zdenerwował się pan. – Albo komputerowo spreparowane. Żydzi z amerykańskiej telewizji wiedzą, jak manipulować ludźmi.

Ostatnio ulicami Berlina przeszło 12 tysięcy ludzi niewierzących w koronawirusa, czyli niewierzących w naukę. Podobna manifestacja odbyła się w Szczecinie. O wymyślonym koronawirusie słyszę już nie tylko od taksówkarzy i przekupek, ale ludzi wykształconych i przedsiębiorców. „Jak nic, ktoś chciał przecenić świat” – powiedział ostatnio jeden z nich.

Sprzyjają temu, niedające się w żaden sposób wytłumaczyć, posunięcia władz (np. wiosenne zamknięcie lasów, tak jakby koronawirusem można było się zrazić od wiewiórki), niespójne decyzje dotyczące np. noszenia maseczek, liczne paradoksy czy ostatnie „obostrzenia szkolne” (uczniowie nie mogą pożyczać sobie długopisów, ale mogą siedzieć obok siebie cały dzień bez maseczek).

Koronawirusa nie widać, wielu ludzi potrzebowałoby więc słów przedstawicieli Kościoła, którzy znają się na zjawiskach niewidzialnych. Od arcybiskupa Andrzeja Dzięgi już kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że nie należy go się bać, bo woda święcona da sobie z nim radę, a „ciało Chrystusa” przekazywane setkom ust jedną ręką, to żaden kłopot.

Idzie jesień, kiedy, jak twierdzą wirusolodzy, COVID może się rozhulać. Nasz arcybiskup przemyślał sprawę i dołączył, wraz z diecezją szczecińsko-kamieńską do ogólnopolskiej akcji „Polska pod krzyżem” zaplanowanej na 14 września, podczas której pomodli się o „opanowanie pandemii”. Przyznał więc, że pandemia jest, a to duży postęp. Aby wierni wiedzieli jednak, co jest dla nich groźniejsze, w stosownym komunikacie, przed pandemią pojawia się przebłaganie za „zgorszenie w naszej Ojczyźnie”.

To, jak należy się domyślać, wywołane jest „wirusem LGBT” – mówili o nim w końcu tak światli ludzie jak pewien kurator oświaty czy pewien biskup. Bo „wirus LGBT”, jak wiadomo, szczególnie zagraża ludziom w podeszłym wieku i cierpiącym na wiele chorób.

Adam Zadworny


Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

  1. Pan Abram dał popis wyjątkowej, wprost brawurowej elokwencji . Podziwiam go za śmiałość i otwartość. Od razu wiadomo z kim zacz. I ten piekny neologizm: Bajkarz. Zadzwonię do Polskiej Akademii Nauk, tym bardziej, że słowo Bajkowicz też można komuś przyporządkować.
    A tak serio, to oburzające, właściwie nie warte połowy słowa. Kłamstwo na kłamstwie. Nie ma prawdy „mojej i twojej”. Prawda jest jedna, a ta niestety wzbudza najczęściej nienawiść – slepą i durną. By nikogo nie obrażać osobiście, to tylko gólna refleksja.

  2. Oczekiwalbym jakas opinie o tym co opublikowano w tym artykule Gazety Wyborczej a nie
    komentarz o charakterze politycznym na temat tzw Bajkarza (czytaj – Beniamina Nataniahu). Moze autor tego komentarza Sz.P Abram znajdzie inna scena do wylewania swoich lewicowych pogladow politycznych.

  3. W Izraelu mnostwo Zydow demonstruje przeciw bajkarzowi, ktory wymysli epidemie by uciec przed antyzydowskim sadem w Jeròzolimie. Przy okazji, A teraz, Bajkarz oskarzyl prokurature I policje ze w sfingowanym sledztwie, ofiare, ktora zamordowala policja, oskarzyla, ze jest terrorysta. Tylko, ze Bajkarz tez , ze swoimi ludzmi, przylaczyl sie do oszczerstw. Rana ofiare zostawiono bez opieki lekarskiej az sie wykrwawila.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.