Uncategorized

„Prawda uwalnia nas od kłamstw”

Szokujący wywiad z byłym palestyńskim terrorystą Mohammedem Massadem

przez Aviel Schneider


Artykul przetlumaczyl Sir Google Translate

„Nie cierpieliśmy z powodu żadnej 'okupacji’ tak bardzo, jak z powodu naszej własnej okupacji przez Autonomię Palestyńską”. Według byłego terrorysty Mohammeda Massada (46 l.) Z palestyńskiej wioski Burqin niedaleko Jeninu. Pojawiając się w filmie z przywódcą osadnictwa żydowskiego Yossim Daganem, obaj wyjaśniają, dlaczego prezydent Trump jest lepszym wyborem dla narodów Bliskiego Wschodu. „W ciągu ostatnich czterech lat pod rządami Trumpa w naszym regionie panował większy spokój niż kiedykolwiek wcześniej”.

Dzisiaj Massad zainicjował swój projekt pokojowy i chce zasadzić milion drzew oliwnych w Izraelu. Kiedy usłyszał o naszych gajach oliwnych na pustyni, był zachwycony i zapytał, czy moglibyśmy coś razem zrobić. „Dlaczego nie?” Odpowiedziałem.

Szarża izraelskiego podboju jest masowym kłamstwem

„Użycie terminu„ podbój ”jest największym kłamstwem, jakie promuje się na planecie” – mówi Massad. „Trzeba powiedzieć prawdę, bo to uwalnia nas od kłamstw!” W naszym wywiadzie Massad wyjaśnił mi, dlaczego jego przywódcy palestyńscy są największym wrogiem Palestyńczyków, a nie Izraelem. Jako młody człowiek był członkiem Czarnych Panter, komórki terrorystycznej Fatahu w Samarii. Podczas Pierwszej Intifady(1987-1992), podobnie jak większość Palestyńczyków, był aktywnym uczestnikiem rzucania kamieniami i koktajlem Mołotowa. W 1991 roku skończył 16 lat. Wraz z trzema innymi terrorystami porwał izraelskiego kierowcę w Afula. Ich plan zawiódł i Izraelczyk został uwolniony. Massad został aresztowany i skazany na siedem lat więzienia. Został zwolniony po dwóch latach od konferencji w Madrycie. Następnie przez krótki czas służył jako członek palestyńskich sił bezpieczeństwa.

„Kiedy byłem młody, chciałem zabić wszystkich Żydów…”
„Kiedy byłem młody, chciałem zabić Żydów i wypędzić ich z kraju. Byłem idolem terrorystów, Yahya Ayyasha. Próbował przekonać mnie i moich przyjaciół do porwań i zamachów samobójczych. Ale nie chciałem się zabić ”. Yahya Ayyash był jednym z najbardziej znanych terrorystów i twórców bomb, odpowiedzialnym za zabicie ponad 60 izraelskich ofiar. „Byliśmy młodzi i zrobiono nam pranie mózgu. Fakt, że nadal żyję, jest cudem ”.

Przywódcy Palestyny ​​to oszuści

„Z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że nasi przywódcy palestyńscy nie są organizacją wyzwoleńczą, ale skorumpowanym gangiem i mafią, która chce się tylko wzbogacić” – oskarżył Massad. Z biegiem czasu jego rozczarowanie przywództwem OWP rosło, gdy obserwował narastające znęcanie się nad własnym ludem. Tracąc nadzieję, że przywództwo palestyńskie kiedykolwiek się zmieni, Massad rozpoczął nielegalną pracę na budowie w Izraelu i publicznie krytykował OWP i Autonomię Palestyńską. Doprowadziło to do jego aresztowania w Jenin, podejrzanego przez palestyńskie służby bezpieczeństwa o współpracę z Izraelem. „Przez 23 dni byłem przesłuchiwany i torturowany. Te 23 dni w Jenin były straszniejsze niż cały mój czas w izraelskim więzieniu. Wszystkie oskarżenia przeciwko mnie były kłamstwami i ostatecznie zostałem uniewinniony. Nie wychodziłam z pokoju przez dziewięć miesięcy. Byłem totalnie zszokowany.

Dla Massada to doświadczenie było punktem zwrotnym. „PLO i PA to flop i nie dają żadnej nadziei. Są zagrożeniem dla narodu palestyńskiego. Co więcej, terror nie jest pomocnym narzędziem wyzwolenia, ale przeszkodą dla naszego ludu ”- podkreśla Massad.

Świadectwo uznania
Kilka lat później przeniósł się do Hajfy, gdzie ożenił się i jest teraz ojcem siedmiorga dzieci. W 2002 roku otrzymał państwowe świadectwo uznania po uratowaniu życia izraelskiemu żołnierzowi, który prawie został zlinczowany przez Palestyńczyków w pobliżu Jenin. „Zabijanie nie pomaga nikomu, nie tobie i nam”.

Massad napisał książkę, w której cytując hadisy i interpretacje islamskich uczonych, mówi swoim ludziom, że Koran zabrania ataków samobójczych. Tytuł książki to „Islam – niebezpieczeństwo”.

„Wierz mi, muzułmański zamachowiec-samobójca nie pójdzie do nieba, jeśli zabije Żydów i siebie. To kłamstwo i wyjaśniam to w książce. To pranie mózgów do celów politycznych, z którego korzystają tylko przywódcy terrorystów. Nie wysadzają się w powietrze, szukają młodych ludzi takich jak ja, wiele lat temu ”. W sprawie książki skontaktował się nawet z islamskim prawnikiem, autorem i kaznodzieją telewizyjnym Yusufem Abdallahem al-Qaradawim, uważanym za jednego z założycieli Bractwa Muzułmańskiego.

PLO otworzyła nam oczy

„Powrót OWP na terytoria palestyńskie wyświadczył mi i państwu Izrael wielką przysługę. To otworzyło nam oczy na to, kim naprawdę są ci ludzie. Są to bandyci, których nie obchodzi dobrobyt ludzi ani kraju, ale tylko własne dobro. A kiedyś uwielbiałem tych ludzi, kiedy jeszcze mieszkali w Bejrucie i Tunezji. Słuchaj, mój bracie, byłem gotowy poświęcić swoje życie dla przywódców OWP. Ale pokazali mi, że nie są tego warci, wyświadczyli mi przysługę i uratowali mi życie ”- mówi Massad.

„Palestyński przywódca Mahmoud Abbas i jego dwaj synowie, Jaser i Tarek, a także przywódcy Fatahu w Ramallah, przez lata ukradli miliardy dolarów na pomoc narodowi palestyńskiemu” – potwierdził w wywiadzie. „Za te pieniądze założyli prywatne firmy handlowe lub przelali pieniądze na prywatne rachunki bankowe za granicą. Rodzina Abbasów musi stanąć przed sądem ”.Okręg Samaria

Wraz z przywódcą żydowskich osadników Yossim Daganem, Mohammad zwrócił się w maju do Sądu Najwyższego z żądaniem cięcia płatności na rzecz Autonomii Palestyńskiej.

Mohammad Massad przyznaje się publicznie, to to samo, co słyszałem od wszystkich Palestyńczyków, których znam. Wszyscy narzekają, ale nie otwarcie. Jednocześnie Massad obwinia nie tylko swoje palestyńskie przywództwo za ich skorumpowane rządy, ale także współpracujące z nim radykalne lewicowe organizacje.

Zostaw nas samych!

„Posłuchaj, Aviel! Mówię, że wystarczy! Gang palestyński wystarczająco nas okłamał. Gang palestyński wystarczająco nas oszukał. Gang palestyński wystarczająco nam okradł. Wyjdź i zostaw nas w spokoju. Możemy zrobić dużo lepiej bez was. Chcemy wreszcie żyć w pokoju z Izraelem ”.

Mohammed Massad dzisiaj
Powiedz mi Mohammad, co myślisz o Bibi?

Massad: On jest królem. Bohater Izraela.

Co myślisz o nowych traktatach pokojowych Izraela ze Zjednoczonych Emiratami Arabskimi, Bahrajnem i Sudanem?

To jest bardzo dobre. Mam nadzieję, że wiele innych krajów arabskich przyłączy się i zawrze pokój z Izraelem, na przykład Tunezja, Algieria, Maroko i inne. Najlepsze jest to, że Bibi nie oddała żadnej ziemi gangowi w Ramallah.

A co byś powiedział 15 arabskim członkom Knesetu, którzy głosowali przeciwko izraelskim porozumieniom pokojowym?

Ci Arabowie w izraelskim Knesecie nie reprezentują mnie ani nie są przedstawicielami narodu arabskiego w Izraelu. To są sponsorzy terroryzmu i koledzy ze skorumpowanego rządu palestyńskiego.

Jaka jest Twoja opinia o żydowskim ruchu osadniczym w Judei i Samarii? Czy jest przeszkodą dla pokoju czy błogosławieństwem dla obu narodów?

Żydowscy osadnicy w Judei i Samarii są kotwicą bezpieczeństwa dla obu narodów, Żydów i Palestyńczyków na tych terytoriach. Nie można powtórzyć błędu popełnionego przez Izrael w Strefie Gazy przy ewakuacji osadników. Wszyscy widzimy, że doprowadziło to do raju dla terrorystów.

Mohammad, szczerze mówiąc, ilu Palestyńczyków myśli tak jak ty?

Dziewięćdziesiąt osiem procent Palestyńczyków zgodzi się z tym, co mówię. Pozostałe dwa procent to władcy, gangi terrorystyczne i oszuści. I wierz mi, utrzymuję kontakt z wieloma ludźmi w Judei i Samarii, ale także w Strefie Gazy. Wiem, jak myślą i czują. Niestety większość boi się mówić prawdę.


Oryginaly artykul TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.