Uncategorized

EWIDENTNY STAN NIELUDZKIEGO UMYSŁU


Henryk Grynberg

. Szukając informacji o Holokauście na Telegramie, stwierdzono, że 50 procent informacji neguje lub wypacza to najbardziej nieludzkie wydarzenie w dziejach. W języku niemieckim negacje i wypaczenia stanowią aż 80 procent. Telegram nie przeciwdziała dezinformacji. Dużo mniej dezinformacji przekazują platformy, które przeciwdziałają: Twitter 19 procent, TikTok 17, Facebook 8, Instagram 3. Dezinformacji często towarzyszą drwiny z Żydów, pochwały dla Hitlera i ubolewania, że nie wymordował wszystkich Żydów. Powyższe dane, zebrane przez ONZ i UNESCO, cytuję z najnowszego numeru World Jewry Digest, biuletynu Światowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress). W tym samym numerze studentka-aktywistka przytacza antysemickie insynuacje, z którymi jest konfrontowana na kampusie: zapytania o jej poglądy na Izrael, twierdzenia, że Żydzi poprzez pieniądze wywierają wpływ na politykę Izraela i że żydowskie pieniądze „kontrolują świat”. Co robić? Antysemitów jest więcej, zawsze było więcej niż nas.

Można i trzeba kierować wszystkie oszczerstwa przeciwko oszczercom. Nie bronić się. Nie my powinniśmy się bronić, lecz oni. Ich poglądy oparte na perfidnej dezinformacji wymagają obrony, a nie nasze. Nie my i nie Izrael jesteśmy winni, lecz oni i dobrze o tym wiedzą. Dlaczego 80 procent Niemców i 50 procent innych kłamie? Bo wiedzą, że są winni. NIECH ONI SIĘ TŁUMACZĄ, NIE MY. Żydzi mają prawo wpływać na politykę Izraela., większe niż ktokolwiek inny i w sposób, jaki uznają za stosowny. Także przez pieniądze. „Żydowskie pieniądze”? Przede wszystkim antysemici mają i zawsze mieli ich więcej niż Żydzi – zacznijcie liczyć. Po drugie, które pieniądze są żydowskie? Żydowskie pieniądze to te, które rabowano, kradziono i wymuszano u Żydów przez te wszystkie wieki, także złoto z grobów, popiołów i zębów. Tu oni mogą mieć rację: tych żydowskich pieniędzy pewno jest więcej niż innych.

Konkluzja: Porzućcie wreszcie tradycyjną defensywność., która jest bezużyteczna. Atakujcie i kontratakujcie. I na każdym kroku przypominajcie – co jako świadek od dawna głoszę – że tak zwana „zbrodnia przeciwko ludzkości” była zbrodnią ludzkości i nie przeciwko ludzkości, lecz Żydom.

Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

  1. Pisze Cornelia C

    Poklaskuje kazde slowo.Ma Pan sluszna racje.Bo juz czas przestac sie wciaz
    usprawiedliwiac I probowac sie tlumaczyc.Trzeba atakowac wnet I obalic wszelkie klamliwe zarzuty I oskarzenia bezpodstawowe.

  2. 1. Cenzura treści na sieciach powinna być oparta na prawie amerykańskim a nie na widzimisię 20-letniego politruka który stoi na czele samozwańczego trybunału. Policja nie powinna mieć żadnego problemu z wyłowieniu przestępców, na podstawie jasnych definicji kto przekracza prawo a kto nie. Ale nie wierzę że takie prawo kiedykolwiek przejdzie.

    2. Uznanie nacjonalizmu żydowskiego przez Zachód i potem przez ONZ może być skutecznym krokiem przeciw antysemityzmowi. Ale nie wierzę że coś takiego stanie się w najbliższych latach. Bardziej prawdopodobne że nacjonalizm żydowski zostanie uznany przez rosnącą liczbę państwa muzułmańskich, jeszcze przed kulturą zachodnią. Jeśli ta kultura w ogóle przetrwa następne pokolenie. Bo jej rosnący antysemityzm idzie w parze ze skłonnością do samobójstwa kulturowego.

  3. Drogi Henryku, zgadzam sie z kazdym slowem, z kazdym zdaniem ALE najwazniejszym wydaje mi sie any Zydzi przestali “klocic” sie z innymi i robili swoje. Niemcy, Polacy, Ukraincy, Holendrzy itd. nigdy nie wezma odpowiedzialnosci za mordowanie Zydow przez stulecia. Jedyna droga, wydaje mi sie, jest, o ile to jest wogole mozliwe, zjednoczenie narodu zydowskiego. Bedac na tym swiecie ponad 70 lat nie widze aby to bylo mozliwe.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.