Uncategorized

GENEZA HOLOKAUSTU

Jerzy Klechta

Zbrodnie na narodzie żydowskim nie są bynajmniej kartą zamkniętą. Skala tych zbrodni była i jest nadal niewyobrażalnym morderstwem. Nazizm dopuścił się masowych rozstrzelań mężczyzn , kobiet i dzieci. Masowe zbrodnie przeprowadzano w biały dzień. Ostateczne rozwiązania kwestii żydowskiej chciano osiągnąć poprzez masowe mordy europejskich Żydów.

Prawie jedna trzecia z sześciu milionów ofiar Holokaustu zginęła w masowych rozstrzelaniach. Pyta ktoś dlaczego o tym po tylu latach mówi się i pisze. Ano po to i dlatego, że nadal antysemityzm podnosi głowę. W wielu krajach. Także w Europie, która uważa się za humanitarną cześć świata. Przewodzi tej zbrodniczej części Europy: Rosja.

JERZY KLECHTA

Wszystkie wpisy Jerzego TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

4 odpowiedzi »

 1. Panie Marianie, mamy tu przykład odwracania skutku i przyczyny, oraz wynik bardzo pomyślny prania mózgów.
  Swoją drogą, temat artykułu nie dotyczy Rosji.
  A propos, dla Rosji to wojna obronna. Szkoda, że nie jest prowadzona umiejętnie przez generałów, którzy w gruncie rzeczy w życiu nie zaznali prawdziwej wojny (od 1945). W każdym razie Amerykanie mają dużo większe doświadczenie w prowadzeniu wojen i w zabijaniu cywilów. Gruzja i Czeczenia, to klum.
  Panie Marianie, europejskie ludobójstwo trwające już 2000 lat, to zupełnie inny wymiar niż epizod na Ukrainie. Stosowanie takich porównań jest obelgą dla ofiar Holokaustu. Jest Pan zbyt przekonany do Europejczyków. Ja też – do ich postawy jawnie antysemickiej. Już się nawet z tym nie kryją. Ich wzorcem są ustawy norymberskie (1935). Dla poprawności politycznej stosują je tylko w stosunku do państawa żydowskiego.

 2. Nie chciałbym porównywać wojny Rosji przeciw NATO z trwającym już 2000 lat Holokaustem. Zbrodniczy proceder Rosji? Amerykanie są wszędzie tam, gdzie nie powinni być. Byli w Jugosławii – tysiące zabitych, W Gruzji – tysiące zabitych; w Iraku, Afganistanie, a wcześniej w Korei i Wietnamie. Razem miliony zabitych. Właśnie oni ponoszą wyłączną winę (pomimo, że pośrednio) za to, co się dzieje na Ukrainie.
  Wolałbym, by w artykule nie było ostatniego zdania.
  Poprawność polityczna domaga się potępienia Rosji. Cały świat nakręcany przez CIA potępia.
  Ludzie, opamiętacie się. Czy wszyscy muszą paplać?

 3. Henryk Grynberg do Żydów :
  ”Konkluzja: Porzućcie wreszcie tradycyjną defensywność która jest bezużyteczna. Atakujcie i kontratakujcie. I na każdym kroku przypominajcie – co jako świadek od dawna głoszę – że tak zwana „zbrodnia przeciwko ludzkości” była zbrodnią ludzkości i nie przeciwko ludzkości, lecz Żydom.”

 4. Faktem jest, że aktualnie w zbrodniczym procederze prym wiedzie Rosja, lecz nie jestem przekonany, że w podobnie jest w europejskiej sztafecie antysemityzmu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.