Ciekawostka ze Szwajcarii

Nadeslala Irena Elster

reunion 69 .1

Olbrzymie plakaty pojawily sie na dworcu glownym w Szwajcarii

Kliknij na zdjecie a otworzy sie w pelnym rozmiarze

GARE DE ZURICH MAI 2014

szwjacarja 1

 

3 komentarze to “Ciekawostka ze Szwajcarii”

 1. gdyby Palestynczycy chcieli pokoju to mieliby w 48 roku ten obszar na drugiej mapie, gdyby chcieli przed wojna w 67 – dostaliby ten obszar na trzeciej mapie, dzisiaj gdyby nas uznali, dostaliby to, co maja.
  Ale oni chca caly Izrael – dostana wiec, gdy do tego dojrzeja psychicznie i politycznie – federacje z Jordania. Do tego czasu beda autonomia, jak dzisiaj.
  Ola

 2. Irena Elster 09/06/2014 at 23:03

  Szwajcarskie Koleje Państwowe (CCF) w 2012 r. chciały przeciwstawić się podobnej propagandzie, mówiąc, że żadnych politycznych reklam nie chcą na stacjach. I Szwajcarski Trybunał Federalny ich odprawił, załatwił odmownie : http://m.cff.ch/news.newsdetail.2012-7-1307_2.html.

 3. Ewa Korulska 08/06/2014 at 20:13

  Te plakaty to stara i ograna bezwstydna fałszywka. W 1948 żadni
  “arabscy Palestyńczycy” ogóle nie istnieli. Terminy “Palestyna i Palestyńczycy ” określały Żydów i ich historyczna ziemie Wszyscy znamy przedwojenne hasło ” Żydzi do Palestyny”. Tzw “arabscy Palestyńczycy ” sa nazwa stworzona w Moskwie w 1964 jako pretekst aby uzurpowac przez imigrantów arabskich prawo do nie swojej ziemi. Czysta propaganda i wstydzę sie za Szwajcarów ze pozwalają na nią chociaz sama nigdy nie widziałam tego plakatu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: