Uncategorized

Premier Benjamin Netanjahu

natanauPremier Benjamin Netanjahu świeci drugi Chanuka świece ten wieczór z żołnierzami jednostki IDF Duvdevan. Minister obrony Mosze Yaalon, IDF zastępca szefa sztabu gen dyw. Yair Golan, Wydział Dowódca Brig.-Gen. Lior Carmeli i dowódca płk K Duvdevan wzięli również udział w ceremonii.
Premier Netanjahu powiedział Duvdevan żołnierzy:
„Happy Chanuka do was wszystkich.
Mój dziadek przybył do Jaffy w 1920. Kilka miesięcy później [1921], w maju, arabskich zamieszek spalił żydowskiej urzędu imigracyjnego, gdzie poszedł. Zamordowali kilku Żydów nie w tym sławnego pisarza Josefa Chaima Brennera. I pamiętać, że rok jako początek walki zbrojnej przeciwko syjonizmowi; zbliżamy 100 lat.
Nie zawsze było terroryzmu. Były też bezpośrednie ataki zbrojne przeciwko nam i tam są również znaczne zagrożenia militarne przeciwko nam, mniej regularne armie i więcej pocisków, ale zagrożenie terrorystyczne jest stała. Zagrożenie terroryzmem przychodzi falami i mamy odpychane tych fal, i nadal jesteśmy w samym środku tej fali.
Jesteś na czele wojny z obecnej fali. Twoja zdolność, aby przejść do wsi, gmin i domach jest najważniejsza funkcja dla bezpieczeństwa Izraela. Zdecydowana większość nie jest samobójcą większość. Do grona tych, którzy chcą popełnić samobójstwo, jest ograniczona. Krąg atakujących jest znacznie większa i zdolność do osiągnięcia, zrozumieć, dokładnie cenę, brać i jeśli zajdzie taka potrzeba, aby udaremnić lub zabić – ta możliwość jest kardynał dla naszej obrony. Nie możemy bronić się przed złem, jeśli nie możemy z nim walczyć. Jesteś centralnym elementem zdolności państwa Izrael i narodu Izraela do obrony przed wrogiem.
To starożytne dziedzictwo i nasi ludzie udowodnili swoje potężne zdolności, nawet dziś robi to. Poprzednio omówiłem to w ograniczonym forum, że brałem udział w Paryżu i przywódcy narodów świata byli zainteresowani naszych możliwości w walce z radykalnym islamem i przeciw terroryzmowi, że powoduje powstanie. W efekcie, chciałbym powiedzieć „laboratorium”, jeśli jest to możliwe, aby tak powiedzieć, jest to, co dzieje się z tobą, tylko my wiemy, że to nie są warunki laboratoryjne.
Myślę, że minister obrony i uznaję bardzo dobrze fakt, że w tej dziedzinie trzeba głowę poziomie, planowanie śmiały i drobiazgowe, a kto, ale wiesz, nie planujemy dokładnie tak, jak chcesz. Wiele razy nie idzie zgodnie z planem, a więc musi stać zaaklimatyzować się w języku i kulturze, oprócz wszystkich wymogów operacyjnych. Dlatego też, o ile o mnie chodzi, to urządzenie jest jednym z najlepszych jednostek elitarnych, a nie państwa Izrael, ale w świecie.
Chcę, żebyś wiedział, że lud Izraela z was dumni i wszyscy ci winien wdzięczność.
Szczęśliwa Chanuka do was wszystkich. ”
Minister obrony Yaalon powiedział:
„Jestem pod wrażeniem każdej wizyty tutaj. Możliwości, które widzimy tutaj są bardzo imponujące i świadczyć o tym, że niebo jest granicą dla Ciebie. Będziemy też pokonać tę falę terroryzmu, dzięki znacznie do Ciebie. Możliwość osiągnięcia w ciemność, w samym sercu dzielnic i powstrzymać terrorystów w ich miejscu pochodzenia jest to, co robisz w dzień iw nocy. Każdy z was jest mały lekki i razem jako jednostka, jesteś wielkim światłem „.
Przed ceremonią oświetlenie świec, premier Netanjahu i minister obrony Yaalon zostali poinformowani o możliwości jednostki, aw ostatnich działań w Judei i Samarii, a także to jego przewidywanych przyszłych działań. Zauważyli oni również unikalne wyposażenie urządzenia. Rozmawiali także z dowódcami jednostek i żołnierzy, około wyzwań tajnych żołnierzy w obliczu fali palestyńskiego terroryzmu.
Zdjęcia: Amos Ben Gerszoma, GPO

Przyslal Roman Zdan

reunion-691.jpg

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.