Uncategorized

Przekaż 1% na „Sprawiedliwych” i wygraj tygodniowy pobyt w Alpach

JAK CO ROKU, SKŁADAJĄC ROCZNE DEKLARACJE PODATKOWE, MAMY MOŻLIWOŚĆ PRZEKAZANIA 1% PODATKU WYBRANEJ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO. KAŻDY, KTO WESPRZE SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA, MA MOŻLIWOŚĆ WYGRAĆ TYGODNIOWY POBYT DLA DWÓCH OSÓB W SZWAJCARSKICH ALPACH.


Aby przekazać 1% podatku dochodowego wystarczy w deklaracji PIT za rok 2016 wypełnić rubrykę: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”, wpisując Stowarzyszenie Dzieci Holocaustu w Polsce o numerze KRS: 0000097668. Ważne, aby jako cel szczegółowy wpłaty wpisać: „Sprawiedliwi”.

Spośród osób, które wesprą Sprawiedliwych, Żydowska Inicjatywa dla Sprawiedliwych wyłoni zwycięzcę tygodniowego pobytu dla dwóch osób w Alpach szwajcarskich. Fundatorzy tej nagrody, małżeństwo emigrantów , którego jeden z przodków był uratowany przez Sprawiedliwego , oferują gościnę, pełne wyżywienie i program wycieczek (podróż do Genewy we własnym zakresie, np. tanimi liniami easyjet.com). Zaproszenie będzie ważne przez rok – termin i szczegółowy program wyjazdu do ustalenia przez uczestników.
O wsparciu Sprawiedliwych proszę poinformować nas przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Umożliwi to nam bycie w kontakcie i powiadomienie Państwa o dalszych losach naszej akcji.

Calosc

TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.