Polityka

Marzec trwa

Z głębokim smutkiem patrzę na recydywę Marca ’68.Wydawać by się mogło, że skoro komuniści zostali obaleni, a Żydzi wygonieni, to antysemityzm w Polsce umrze śmiercią naturalną, z braku pożywki. Wszak w związku z 50. rocznicą Marca chętnie i słusznie podkreśla się, że był on wywołany przez komunistów, ale już rzadziej przypomina się, że antysemickie hasła padały na żyzny grunt.

Antysemityzm nie wymaga pożywki, on wykarmi się sam, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Jak wielu obywateli naszego kraju go żywi – nie wiem, nie znam odpowiednich badań. Może blogowicze wypełnią ten brak. W każdym razie wrogość wobec Żydów jest w Polsce na tyle silna, że nie ustała mimo Zagłady i odzywa się teraz, kiedy mniejszość żydowska jest już śladowa.

Zagłada nie okazała się wystarczającą karą za „żydowskie grzechy’, niczego ich nie nauczyła, nie dobiła bestii. Do niedawna antysemityzm tułał się po bramach, gdzie malował idiotyczne napisy, swastyki, gwiazdy Dawida i szubienice, przytulał się do narodowców, którzy jawnie i głośno skandowali, że „na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”.

Dzisiaj antysemityzm przestał być zawstydzający, przestał ukrywać się w bramach, nie boi się światła, ba, jest obecny w obu izbach parlamentu. Co z tego, że prezes i prezydent ostrzegają przed chorobą antysemityzmu, skoro profesor Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, która wie lepiej niż zwykli zjadacze chleba, co prezes myśli, pisze:

V kolumna w Polsce, osobniki bez polskich genów, wspierane z zewnątrz, coraz bezczelniej atakują i upokarzają państwo swego pobytu. Wgramolili się do Sejmu, mediów, samorządów i za mordowanie polskości pobierają jeszcze od swojej „ofiary” wysokie pensje. Kiedy to się skończy?.

Przetłumaczmy ten bełkotliwy szyfr na język polski:

V kolumna – wrogowie pośród nas, tego samego określenia użył Gomułka 50 lat temu.
Osobniki – Żydzi.
Bez polskich genów – polskości nie można wybrać, Polakiem nie można się stać, decydują geny przekazywane od pokoleń (według Rosenberga co najmniej trzech). Z tego punktu widzenia Brzechwa, Leśmian, Polański, Rubinstein, Tuwim i miliony innych nie są (byli) prawdziwymi Polakami.
Upokarzają państwo swego pobytu – Polska nie jest ojczyzną Żydów, oni (my) jesteśmy tu przejazdem, przebywamy w państwie swego pobytu, czyli przejściowo, korzystamy z prawa pobytu, ale nasze korzenie i ojczyzna są gdzie indziej. Najchętniej „przebywamy” tam, gdzie nam najlepiej płacą. „Państwo pobytu” nie wydaje paszportu, tylko wystawia „dokument podroży”.
Wspierane z zewnątrz – ponieważ Żyd nie jest u siebie, wskazówki i pieniądze otrzymuje z zagranicy – od Sorosa, Rotszylda, z Ameryki, z Izraela, od syjonistów i żydowskiej finansjery.
Wgramolili się – Żyd nie chodzi, nie potrafi, jak p. Pawłowicz, wejść, Żyd się gramoli.
Do Sejmu – wgramolili się na cudzych barkach.
Do mediów, samorządów – Żydzi są wszędzie, na każdym kroku widać ich zdradzieckie mordy.
Za mordowanie polskości pobierają od swoich „ofiar” wysokie pensje – Żyd od wieków morduje i grabi Polaka, czy to rozpijając go w karczmie, czy to jako szewc, krawiec, lekarz, lichwiarz – wyciśnie z ciebie ostatni grosz.
Kiedy to się skończy? – kiedy nastąpi „ostateczne rozwiązanie”?

Antysemityzm trafił nie tylko do Sejmu, ale i do Senatu. Waldemar Bonkowski, senator PiS ze stażem sięgającym PC (zawieszony po ostatnich wyczynach), zamieścił na swoich stronach w internecie hitlerowski filmik antysemicki, mówi, że wielu kolegów robi to samo, głosi poglądy w Polsce karalne i udaje niewiniątko, choć uznaje się za „żołnierza PiS na froncie”, kręci się wokół przywódców partii i rządu, z którymi modlił się na miesięcznicach, i ma liczne fotografie ze swoimi liderami. Powinien zostać wyrzucony i trafić do prokuratury, podobnie jak jego koleżanka z Sejmu.

O dużo poważniejszej aferze ze „sprawcami” nawet nie wspominam. Marzec trwa.

Kategorie: Polityka

6 odpowiedzi »

  1. Panie Danielu i Mili Państwo! Sama się zastanawiam nad tym, dlaczego zostałam nazwana przez pana Kaczyńskiego Polką drugiego sortu a przez wyznawców jego sekty komunistką i złodziejką. Czy dlatego, że jestem wykształcona czy dlatego, że protestuję przeciwko dewastacji i zawłaszczaniu Polski przez sektę? Czy dlatego, że kocham ludzi jako takich z wyjątkiem chamów i łobuzów wszelkiej maści. Jestem szczęśliwa, że w mojej inteligenckiej rodzinie nikt nie miał żadnych kompleksów i z katów nie wyłaziły demony. Jestem fantastycznym mixem różnych narodowości i mam mieszaną krew .W tym z cała pewnością przynajmniej kilka kropli krwi żydowskiej, z czego jestem dumna. Śmiem twierdzić, że w każda inteligencka rodzina ma bardzo splątane korzenie w tym także żydowskie. Przecież Żydzi byli obecni w Polsce od kilku wieków tak jak Karaimi, Rosjanie. Holendrzy, Niemcy… “Czyści rasowo” (co za obrzydliwe słowa ale muszę ich użyć) byli może tylko chłopi bo żeniła się wieś ze wsią ale skutkowało to tym, że rodzili się niepełnosprawni umysłowo ., podobnie jak w rodach możnowładców) ! Nie wiem dlaczego tyle nienawiści, zazdrości i zakorzenionych od pokoleń zabobonów siedzi siedzi w polakach. “Cyganie kradną dzieci i zabierają do taborów”, “Żydzi porywają dzieci na macę”, Ostatnio usłyszałam że Uniwersytet kończyły tylko dzieci prominentów, na co odpowiedziałam że nie, kończyli go ci, którym chciało się uczyć ! J, urodzona po wyzwoleniu powinnam już stać pod ścianą i czekać na śmierć według “dobrej zmiany” bo Polski wtedy nie było, bo w Polsce żyli tylko komuniści i złodzieje…. Z cała pewnością jedno zawdzięczam PiSowi. Zawdzięczam mu to, że walcząc z tym wariactwem poznałam tylu wspaniałych ludzi, otwartych na świat i myślących podobnie jak ja. A już się obawiałam, że połowa inteligentnych ludzi wyemigrowała, a druga część zeszła do podziemia i tylko ja zostałam na pustyni głupoty i wariactwa ! Okazało się, na szczęście, ze jest nas więcej !

  2. Brawo za analize . Jestem niestety w zgodzie z teza autora. Mrzec trwa, nawet bez Zydow. Jest to dla mnie zjawisko niezrozumiale, chyba ze popatrzymy na to z punktu wizenia politycznego. Komus ( wladzy) jest to potrzebne do ugruntowania swoich wplywow wsrod prawicy i tych wszystkich ktorzy da antysemitami ( a jest ich jak widac duzo). Jeszcze dwie uwagi; co ta Pawlowicz jeszcze powie ? Jestem przerazona jej poziomem wypowiedzi, ich glupota i dogmatyzmem. Po drogie, jaki to wszystko daje obraz naszej Ojczyzny i naszych rodakow. W dwa lata zostal on zupelnie zniszczony. Wstyd i hanba.

  3. Jak nie bedzie jednego zyda w Polsce bedzie antysemityzm

  4. Ale to dlaczego ten Passent tam mieszka…?

  5. kiedy wyjeżdżali pod przymusem:Dr Libo DrTaube Dr kolczycka,dr Sapiro i innili pacjęci
    płakali,a cieszyli się”marcowi “docenci Wartoby wydać książkę o tydh co wyjechali
    Oni stworzyli Łódżką Służbę Zdrowia

  6. Zawsze wiedzielismy ze ten dybuk siedzi u Polakow i nie chca sie go pozbyc. Nawet nie wiem czy nie moga, bo nigdy nie probowali. Dzieki Bogu nas juz tam.nie ma. I po 10, 20 latach nie bedzie nas w ogole, koniec Polskich Zydow. Ale ja jestem pewna ze Polakom.to nie bedzie przeszkadzac. Utrzymuja tego dybuka przy zyciu bez pomocy rzeczywistosci.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.