ogloszenia

Antysemityzm – ankieta dla Żydów w 13 europejskich krajach

ANKIETA

TUTAJ

 

 


Celem niniejszej ankiety jest lepsze zrozumienie, w jaki sposób antysemityzm wpływa na codzienne życie Żydów w 13 europejskich krajach wybranych do udziału w ankiecie.

Ankieta przeprowadzana jest przez Institute for Jewish Policy Research (Instytut Badań Polityki Wobec Żydów), firmę Ipsos w imieniu Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA).

Interesują nas opinie i doświadczenia wszystkich osób, które uważają się za Żydów pod jakimkolwiek względem (na przykład w związku z wyznaniem, narodowością, więzami krwi, tradycją, kulturą, wychowaniem lub z innej przyczyny) i mają co najmniej 16 lat.

Wyniki ankiety dostarczą ważnych materiałów dla decydentów w UE i poszczególnych krajach, jak również dla organizacji działających w ramach żydowskiego i szerzej rozumianego społeczeństwa obywatelskiego, w celu zapewnienia poszanowania, ochrony i przestrzegania praw Żydów w całej UE.

Uczestnictwo w ankiecie jest całkowicie dobrowolne. Wszystkie odpowiedzi są całkowicie poufne, więc nikt nie będzie w stanie zidentyfikować Pana/Pani na podstawie wyników ankiety. Informacje o tym, jakiego rodzaju dane będą gromadzone, oraz o przysługujących Panu/Pani prawach można znaleźć, klikając link do Często zadawane pytania u dołu ekranu.

Ankietę można wypełnić na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie.

Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 30 minut. Zalecamy, żeby zrobić to za jednym razem. Gdyby jednak chciał(a) Pan/Pani zapisać swoje odpowiedzi i wrócić do ankiety później, należy skopiować i zapisać poniższy link na swoim urządzeniu (np. w programie Word czy Notatnik). Proponujemy, aby zrobił(a) to Pan/Pani teraz, żeby nie utracić udzielonych już odpowiedzi, gdyby musiał(a) Pan/Pani powrócić do ankiety później.

SKOPIUJ I ZAPISZ TEN LINK:
https://surveys.ipsosinteractive.com/surveys/?pid=S18011619&id=GkTZn

Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej gwarantuje poszanowanie Pana/Pani prawa do ochrony danych osobowych, a Ipsos, jako firma przeprowadzająca tę ankietę online, zobowiązuje się do przestrzegania tej polityki ochrony prywatności w trakcie trwania projektu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Polityce prywatności.

W dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo skontaktować się z Europejskim Inspektorem Ochrony Danych oraz z Agencją Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) – aby uzyskać więcej informacji na temat ochrony danych osobowych, można kliknąć tutaj.

Wypełniając niniejszą ankietę, wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych do celów ankiety.

Do poruszania się między poszczególnymi stronami ankiety, proszę korzystać z ikonek  oraz  umieszczonych na dole każdej strony, a nie posługiwać się przyciskami „Wstecz” i „Dalej” na pasku narzędzi.


Przyslala Joanna Rose

Kategorie: ogloszenia, REUNION 69

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.