Polityka

Żadnych Żydów w Europie i żadnego państwa żydowskiego na Bliskim Wschodzie

 

Parada Korpusu Strażników Islamskiej Rewolucji  w Teheranie

Przyslala  Katharina Dr.Gasinska-Lepsien


Naprawdę chcą judenrein świata – bez Żydów. Bez Żydów w Europie, uciekających przed antysemityzmem, i bez Żydów na Bliskim Wschodzie wraz ze zniszczeniem Izraela.

40 procent europejskich Żydów rozważało w ciągu ostatnich pięciu lat opuszczenie swoich krajów, to pokazuje nowy sondaż przeprowadzony przez agencję praw podstawowych Unii Europejskiej, który naświetlił rosnący niepokój w żydowskich społecznościach w Europie, z niemal 90 procentami Żydów, którzy mówią, że antysemityzm nasilił się od 2013 roku.

“Dziesięciolecia po Holocauście szokujące i gwałtownie rosnące poziomy antysemityzmu nadal dręczą Unię Europejską – powiedział Michael O’Flaherty, dyrektor europejskiej agencji. – Żydzi mają prawo do życia w wolności, bez nienawiści i bez strachu o swoje bezpieczeństwo”.

Miłe słowa. Ale właśnie o to chodzi.

Europejscy islamiści, główni aktorzy w tym nowym antysemityzmie  wraz z lewicowymi użytecznymi idiotami, próbują zorganizować „ostateczne rozwiązanie” 2.0 tego, co na Bliskim Wschodzie nazywają „żydowsko-syjonistycznym rakiem” (copyright do tego określenia ma prezydent Iranu, Rohani).

Naprawdę chcą jüdenrein świata – bez Żydów. Bez Żydów w Europie, uciekających przed antysemityzmem, i bez Żydów na Bliskim Wschodzie wraz ze zniszczeniem Izraela.

Europa stała się epicentrum nowej wojny przeciwko Izraelowi i Żydom. Europa walczy z państwem żydowskim na arenach politycznych, w korytarzach władzy w Brukseli, w różnych stolicach zachodniej Europy i w Organizacji Narodów Zjednoczonych, wewnątrz Izraela przez NGO, które finansuje, w mediach i w dyplomacji. A więc ci, którzy są odpowiedzialni za masakrę Żydów w pizzerii Sbarro w Jerozolimie, za masakrę żydowskich dzieciaków w dyskotece Dolphinarium w Tel Awiwie, za rzeź całych rodzin żydowskich podczas obiadu paschalnego w Park Hotel w Netanji, w Europie nie są nazywani „terrorystami”, ale „wojownikami”.

Europa nie jest już dłużej biernym widzem. Stała się świadomie odpowiedzialna za ohydną zbrodnię kulturowego ludobójstwa: wymazanie minionej egzystencji narodu – Żydów – by wyeliminować ich obecną polityczną legitymację i ich ludzkie, religijne, kulturowe i historyczne prawa. Dlatego też Europa głosowała wraz z islamskimi reżimami za niedawnymi rezolucjami ONZ, które zaprzeczają żydowskiej historii Jerozolimy.

Światła Europy gasną pod wpływem rozmaitych zjawisk. Przede wszystkim, islamizmu, który pokrywa ciemnością części jej terytoriów i poważnie je degraduje. Masowe przybycie migrantów z Bliskiego Wschodu, z Maghrebu i z Afryki, których Europa nie potrafi zintegrować ani pomóc im powrócić do krajów pochodzenia i haniebnie pozostawia ich w zastoju i niepewności, jest źródłem wielkiego zła. Erozja, dekadencja i bezsilność.

Są oni jednak również źródłem nasilania się tego agresywnego antysemityzmu z nieustannym oczernianiem Izraela.

Jesteśmy w punkcie, w którym wielu Żydów woli opuścić Europe, by żyć w Izraelu. Przerażająca powtórka, Żydzi znowu uciekający z Europy, by szukać pokoju i bezpieczeństwa w kraju, który ma wokół siebie tylko wrogów, kultywujących jako jedność pragnienie znalezienia sposobu na zniszczenie Izraela i wrzucenie jego trupa do morza.

“Izrael jest żywotnym składnikiem tego wyłaniającego się porządku jako państwo-naród całkowicie oddane swojej obronie i przetrwaniu” – właśnie napisała Melanie Phillips.

Ten nowy porządek jest ostatnią szansą Zachodu na kulturowe przetrwanie. To dlatego antysemityzm stał się głównym motorem zachodniego chaosu.

 

Napis „Juden Raus” wymalowany na tablicy przy wejściu na żydowski cmentarz w Herrlisheim, we wschodniej Francji (zdjęcie AP).

The goal: No Jews in Europe and no Jewish State in the Middloe East

Arutz Sheva, 11 grudnia 2018

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

http://www.listyznaszegosadu.pl/m/brunatna-fala/zadnych-zydalw-w-europie-i-zadnego-panstwa-zydowskiego-na-bliskim-wschodzie

Giulio Meotti

Włoski publicysta, autor książki „A New Shoah: The Untold Story of Israel’s Victims of Terrorism”.

Kategorie: Polityka

1 odpowiedź »

 1. Załączam odcinek moiej Kśiążki „Żołnierz w Sandałach” która była opublikowana w Izraelu latem 2017 Roku. Przetłumaczona na Polskie mając nadzieję że jakieś z wydawnictw w polsce opublikuje ją:
  „Zapraszam czytelnika na fascynującą podróż poprzez słowa, określającą ścieżkę,
  po której szło wielu imigrantów w powstałym nowym państwie Izrael.
  Radzę szanownemu czytelnikowi aby czytając tą książkę, pozostawił dla tego opowiadania jakiś skrawek gdzieś w mózgu, aby przetrawić to opowiadanie:
  806,000 mieszkańców żyło w mandatowej Palestynie nim powstało państwo Izrael około 74, 8 procent byli to Żydzi. Jeszcze nie powstałe panstwo, i po powstaniu, pomimo wojny i ograniczeń ekonomicznych Państwo Israel zaabsorbowało w Latach 1947-49 Przeszło milion imigrantów z całego świata. Ogromnej większości udało się w ciągu pierwszych dwóch do trzech lat zupełnie zintegrować się. Po wojenni uciekinierzy, którzy przeżyli Holocaust byli w ogromnej nędzy, i wielu z nich nie mjało krewnych aby im pomogli. Ani jeden nie pozostał w obozach przejściowych dla uchodźców.
  W przeciwieństwie do tego, świat arabski upamiętniaje sytuację przejściową, w formie obozów dla uchodźców w Syrii, Libanie, Jordanji i w Strefie Gazy. Wielu z nich to uchodźcy Palestyńsscy, którym nie umożliwiono integracji a którzy uciekli ze swoich wiosek i miasteczek na rozkaz swoich przywódców którzy objecali im że za dwa tygodnie powrócą do swoich domów, gdy Israel jest zdruzgotany. Ciekawe, prawda?
  Czy muzułmańscy uchodźcy. którzy przybywają obecnie do Europy, aby osiedlić się, i zintegrować? Albo że i tam upamiętniona zostanie „kultura”obozów dla uchodźców, nie potrzebujących pracować bo UNRA da im gołombki do gombki. ? A może chcą oni cofnąć Europę wstecz do 14 stowiecza i stac sie jej władcami?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.