Uncategorized

„Zeszyty Literackie” wyróżnione PIK-owym Laurem

 

 

 


 

„Zeszyty Literackie” wyróżnione PIK-owym Laurem

 

25 października w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród 11. edycji konkursu PIK-owy Laur. Polska Izba Książki wyróżniła media zajmujące się promocją czytelnictwa i utrwalaniem nawyków czytelniczych. Laureaci otrzymali statuetki PIK-owego Lauru projektu prof. Bronisława Chromego oraz nagrody finansowe.

Nagrodę przyznano w trzech kategoriach. „Zeszyty Literackie” otrzymały ją za „Najciekawszą prezentację książki i czytania w mediach drukowanych”. Redaktor naczelna Barbara Toruńczyk odebrała nagrodę w towarzystwie swoich współpracowników. Dziękując za wyróżnienie przypomniała o przeniesieniu się „Zeszytów Literackich” do internetu. Laudację dla „ZL” wygłosił Piotr Dobrołęcki, redaktor naczelny Magazynu Literackiego „Książki”.

W kategorii „Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych” wyróżniono telewizyjny program TVN24 „Xięgarnia”, a nagrodę za „Najciekawszą prezentację książki i czytania w internecie” otrzymał blog Bernadetty Darskiej.

 

Gala 11. edycji konkursu PIK-owy Laur

 

Jak juz wczesniej pisalem to Blog Reunion 69 nawiazal wspolprace z “Zeszytami  Literackimi”

O tym mozesz przeczytac  TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.