Uncategorized

ANTYSEMITYZM KARMI SIĘ MITAMI

.Jerzy Klechta

 


Antysemityzm? Jaki znowu antysemityzm? „Patrioci” wymazują z pamięci wszystko co złe w polskim wykonaniu. Wg nich ten, ktotwierdzi inaczej, kala własne gniazdo. Sądzą, że zagłuszając, wymazując czarne, haniebne karty z przeszłości bronią ojczyznę.
Jest całkiem przeciwnie.

Antysemityzmu nic nie legitymizuje. Ani to, że po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 r. Żydzi grali pierwsze skrzypce w szeregach prosowieckiej Komunistycznej Partii Polskiej, ani to, że po II wojnie światowej jako prominentni funkcjonariusze stalinowskiej bezpieki PRL wydawali najsurowsze wyroki na
bohaterach AK i żołnierzach armii gen. Andersa. Z worka faktów można wyjąć także inne. Ukazujące przywiązanie Żydów do polskości. W Legionach Józefa Piłsudskiego znalazło się wielu bojowników o niepodległość Polski, którzy byli pochodzenia żydowskiego. W Katyniu zamordowany został nie jeden oficer pochodzenia żydowskiego, na Syberię zesłano nie jednego adwokata czy urzędnika – polskiego Żyda.

Antysemityzm karmi się mitami. Piłsudski miał wśród bliskich współpracowników polskich Żydów i to jego zamierzano zamordować 90 lat temu. Przez „omyłkę” zabity został prezydent Gabriel Narutowicz. Sympatię Marszałka Żydzi odwzajemnili w 1928 r. głosując na piłsudczykowski BBWR. W okresie międzywojennym (dane z 1931 r.) w Polsce liczącej prawie 32 mln ludzi, ponad 3 mln stanowili Żydzi. Na polskiej wsi było ich zaledwie 3.2 proc. W miastach żyło ponad 27 proc. ludności , w tym 27 proc. stanowili Żydzi. Oto przedwojenne „żydowskie” miasta: Lublin (35 proc.), Łódź ( 33), Kraków (32), Warszawa (30), Wilno (28 proc.). Iluż znanych na cały świat Żydów wydała Polska! Wspomnę największego Polaka wśród Żydów i największego Żyda wśród Polaków, przyjaciela wybitnych Polaków, wirtuoza Artura Rubinsteina z Łodzi.

Mit żydokomuny, nie należy do przeszłości, ożywa współcześnie raz po raz. Antysemityzm wybucha głośniej zawsze wtedy, gdy mamy kłopoty sami z sobą. Żyd dla antysemitów był i pozostał wrogiem Polski. Kto nie podziela tej opinii – nie jest już Polakiem.

Antysemici to najgorszy gatunek mieszkańców Polski.
Jerzy Klechta


Wszystkie wpisy Jerzego

TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. AntyPolacy to jednak najgorszy gatunek mieszkańców Polski.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.