Ciekawe artykuly

Ciekawe artykuly minionego tygodnia zebral Adam Mer

Israel announces antibody that neutralizes coronavirus, even amongst infected.

JERUSALEM (Israel Institute for Biological Research) – Israel announces an antibody that neutralizes coronavirus, even amongst the infected.
The Israel Institute for Biological Research (IIBR) and the Israeli Ministry of Defense announced that the development phase of an antibody that would be effective in neutralizing SARS-Cov-2, known as the coronavirus, has been completed.

Wiecej TUTAJ


Szczepienia przeciwko gruźlicy mogą nas chronić przed koronawirusem – potwierdzają badacze

Właśnie ukazała się kolejna publikacja epidemiologów, która dowodzi, że istnieje związek pomiędzy powszechnymi szczepieniami BCG przeciwko gruźlicy a niższą śmiertelnością z powodu zakażenia koronawirusem.

Marcowi byli szcepieni w Polsce

Wiecej w Wyborczej jesli jeste prenumerantem to

kliknij TUTAJ


COVID-19 No Vaccine Needed, There Is Already A Cure

Dr. Richard Bartlett, a Dallas MD who previously advised Governor Rick Perry for 7 years has a lifesaving COVID breakthrough, that Taiwan, Japan, Singapore and Iceland are also using. The breakthrough is an inexpensive generic drug used to help asthmatics for more than 20 years, but the US and most of the world’s governments are using the WHO’s blind acceptance of the failed China strategy.

Wiecej TUTAJ


System klanowy – Olga Degani

Decyzje na bliskim wschodzie nie są podejmowane przez społeczeństwa. Jaka jest głowa taki jest kraj, i biada głowie kraju, gdy przywódcy plemion powstają przeciw niemu. Pokój z Jordanią i z Egiptem został zawarty i utrzymany, bo ich przywódcy tego chcieli i chcą. Czy będzie utrzymany? Także zależy to w przyszłości wyłącznie od przywódców tych krajów, nie od społeczeństw.

Wiecej TUTAJ

“Język, którym mówi dzisiejsza władza, jest ideologiczny” – Wywiad z prof. Michałem Głowińskim 

Rozmowa.Głowiński


76 lat temu Niemcy zlikwidowali obóz żydowski w Birkenau

76 lat temu Niemcy ostatecznie zlikwidowali w Auschwitz II-Birkenau obóz familijny dla Żydów przywiezionych z getta w Terezinie nieopodal Pragi. W dwie noce – od 10 do 12 lipca – zgładzili w komorach gazowych 7 tys. więźniów, w tym dzieci.

WiecejTUTAJ

W Jedwabnem obchody 79. rocznicy mordu Żydów

W Jedwabnem (Podlaskie) odbyły się w piątek modlitwy w 79. rocznicę mordu Żydów w tej miejscowości. Zbrodni – według ustaleń IPN – dokonali Polacy z inspiracji Niemców. W intencji ofiar modlono się przy pomniku, który upamiętnia tamte tragiczne wydarzenia.

  Wiecej  TUTAJ

A co w Zydowskim Instytucie historycznym

Wiecej TUTAJ


Współczesne niewolnictwo i “przebudzona” hipokryzja

Wiadomości pełne są informacji o zwolennikach Black Lives Matter (BLM), którzy dewastują i demolują pomniki handlarzy niewolnikami, właścicieli niewolników i każdego, kogo uważają za historycznie związanego z niewolnictwem. W Bristolu w Anglii obalono pomnik handlarza niewolnikami, Edwarda Colstona i wrzucono go do morza. W Belgii wymalowano graffiti na pomnikach króla Leopolda

Wiecej  TUTAJ

 


Co miał na myśli Rafał Trzaskowski, mówiąc, że wierzy w Boga Spinozy? Kim był Spinoza? I w jakiego Boga wierzył? Karolina Wigura odsłania manipulacje TVP i odpowiada na te wszystkie pytania

 


 


Na wesolo

nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej

Andrzej DUDA

Calosc TUTAJ

 

Kategorie: Ciekawe artykuly

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.