Ciekawe artykuly

Ciekawe artykuly minionego tygodnia zebral Adam Mer


UE staje po stronie „najgorszego na świecie sprawcy łamania praw człowieka”

Unia Europejska otwarcie staje po stronie mułłów rządzących Iranem i próbuje storpedować starania USA powstrzymania tego bandyckiego reżimu. Wielka Brytania, Francja i Niemcy powiedziały 18 września Radzie Bezpieczeństwa, że UE jest silnie przekonana do idei zapewnienia dalszego znoszenia sankcji przeciwko irańskiemu rządowi. Te trzy europejskie mocarstwa dodały, że nawet jeśli Stany Zjednoczone narzucą ponownie wszystkie sankcje, one po 20 września będą kontynuować oenzetowskie ulgi w sankcjach wobec Iranu.

Wiecej TUTAJ


Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata uhonorowani w Gliwicach

Uhonorowanych medalem zostało troje Sprawiedliwych: śp. Stefania i Jan Buchałowie oraz śp. siostra Zofia Szczygielska.
Transmisja na żywo z dzisiejszej ceremonii wręczenia medali Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata ponizej


AMBASADOR NIEMIEC MÓWI TRUDNĄ PRAWDĘ O HISTORII. POLSKA NADAL KŁAMIE

Czy doczekamy dnia, w którym polska władza również przyzna, że niechęć do Żydów była wśród Polaków nagminna, a polski współudział w Zagładzie jest faktem historycznym? 
 

Calosc TUTAJ


Arabia Saudyjska: My także mamy dosyć Palestyńczyków

Zjadliwy i bezprecedensowy atak saudyjskiego księcia Bandara bin Sultan bin Abdulaziza na palestyńskich przywódców w wywiadzie nadanym 6 października przez saudyjską stację telewizyjną Al-Arabiya dodaje Arabię Saudyjską do rosnącej listy Arabów, którzy uważają Palestyńczyków za „niewdzięcznych”.

Wiecej TUTAJ


Uratujmy nasz dom: planetę Ziemia

Różne inne klęski żywiołowe na całym świecie zagrażają naszemu życiu. Co natura próbuje nam powiedzieć? Jej przekaz jest jasny. Jesteśmy niechcianymi gośćmi na tej planecie chyba, że dokona się przemiana – w nas ludziach.

Wiecej TUTAJ


Nasser zmarł pięćdziesiąt lat temu: jednak pamięć o nim nie wygasła w Egipcie

Gamal Abdel Nasser, charyzmatyczny przywódca Egiptu, zmarł dokładnie 50 lat temu. Gdy był u władzy przez osiemnaście lat, 1952-70, zdominował Bliski Wschód i nawet dzisiaj pozostaje w centrum uwagi.

Calosc TUTAJ


KIEDY ZWIERZĘTA HAJLOWAŁY. Antysemicka miłość do zwierząt

Zima 1942: Z całej Europy pociągi z bydlęcymi wagonami docierają do obozów zagłady w okupowanej Polsce. „Aryjczycy” transportują w ten sposób ludzki fracht do fabryk utylizacji i eksperymentalnych laboratoriów. Ze zwierzętami trzeba bardziej uważać. Już w roku 1933, trzy miesiące po zagarnięciu władzy przez Hitlera, nazistowski rząd uchwalił ustawę o zakazie uboju krów i baranów bez poprzedniego ogłuszenia. 

Wiecej TUTAJ


Libańscy dziennikarze: Liban musi iść w kierunku pokoju z Izraelem

W dwóch niedawnych artykułach w saudyjskich mediach libańscy dziennikarze wzywali swój kraj do pójścia za przykładem ZEA i Bahrajnu i starania się o pokój z Izraelem.

Wiecej TUTAJ


Jarosław Le Pen-Kaczyński. Prezes porównał UE do ZSRR. To język polexitu

Do tej pory Unię Europejską ze Związkiem Radzieckim zrównywali przeciwnicy obecności Polski w UE oraz zwolennicy brexitu i zwolenniczka likwidacji Unii Marine Le Pen. Jarosław Kaczyński poszedł dalej: stwierdził, że Unia jest gorsza od komunistycznego mocarstwa

Wiecej TUTAJ


Niezapomniany kawalek po polsku przyslal Szaron Sasza

Kategorie: Ciekawe artykuly

1 odpowiedź »

  1. Czy warto sie tak ujmowac za ta UE contra Kaczynski ? Niech sie zagryza nawzajem , IPN contra wspomaganie mullow iranskich.. Oboje glosuja za Izraelem, ale bym uwazal Kaczynskiego za mniej groznego, im szybciej sie UE rozpadnie tym lepiej..

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.