Uncategorized

Kilka słów o sprycie jej Ekselencji Fatou Bensouda z ICC


Jej Ekselencja odczekała, „badając” możliwości prawne oskarżenia Izraela o zbrodnie wojenne aż do planowanego swego odejśćia z ICC w czerwcu tego roku , przekazując ten „gorący kartofel” swemu następcy . Zyskuje tym:


  1. Uniknięcie konsekwencji wszczętego przez siebie postępowania , bo to już nie będzie w jej „kompetencji”. Nie bardzo wiadomo czemu deklarowała „odważne” i „bezstronne” dochodzenie , skoro , odchodząc w czerwcu , sama nie będzie miała w nim żadnego udziału ..
  1. Pochwałę w dużej części krajow muzułmańskich a w szczególności w muzułmańskiej Gambii skąd sama pochodzi
  1. Zabezpieczenie swojej gigantycznej emerytury z tego organu opłacanego przez ONZ, a więc przede wszystkim podatników  „bogatych” demokracji zachodnich ,utrzymujących tą scenę „tragikokomedii absurdu”

4. Zachwyt wszystkich zdeklarowamych antysyjonistów (czytaj antysemitów ) i „postępowych”, „pożytecznych idiotów”, włącznie z „postępowymi” Żydami , których uwaga jescze raz zostanie „przekierunkowana” od horrendalnych zbrodni wojennych w wielu krajach (w większości muzułmańskich ) włącznie z ojczyzną ekselencji – Gambii , gdzie zupełnie niedawno , bo w 1994 roku był krwawy pucz wojskowy . O badaniu zbrodni wojennych w związku z nim jej Ekselencja przez wszystkie lata na swoim stołku od 2011 poprostu ….”zapomniała”… Sprytna robota Wasza Ekselencjo! Może nawet zbyt przejrzyście  sprytnaObserwator

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.