Uncategorized


Europe: Jews out, Muslims in

Giulio Meotti postawił tezę, że dawniej chrześcijańska Europa nieuchronnie idzie w kierunku Islamu. Jako przykład przedstawił miejscowość Schaerbeek w Belgii, gdzie jest dziesięć kościołów, dwanaście meczetów i dawna dzielnica żydowska, ale … wszyscy Żydzi zniknęli – wyjechali już z Europy.

Tymczasem na całym świecie społeczność chrześcijańska jest celem prześladowań ze strony islamskich fundamentalistów. Według raportu Intersociety, tylko między styczniem a październikiem 2022 r. dżihadyści w Nigerii zamordowali 4 020 chrześcijan. W tym samym okresie porwano 2 315 chrześcijan. Średnio dochodzi tam do 13 zabójstw i 8 porwań chrześcijan dziennie. 231 chrzescijan zginęło w niewoli z powodu odmowy przejścia na islam. Ci chrześcijanie są zabijani przy okrzyku “Allahu Akbar!” (“Allah jest wielki!”).

W tym samym czasie, Parlament Europejski przyjął większością głosów rezolucję zobowiązującą Komisję do wyznaczenia “delegata Unii Europejskiej do walki z islamofobią”. W Paryżu odbywa się konferencja “Islamofobia w Europie”, a na otwarciu Mundialu w Katarze przedstawiciel FIFA powiedział, że świat chrześcijański powinien przeprosić muzułman za wszystkie krzywdy z minionych wieków. Słysząc to wszystko, przebywający w Brukseli nigeryjski biskup powiedział, że w Europie trwa “zmowa milczenia” w sprawie zabijania chrześcijan. Szef sztabu francuskich sił zbrojnych gen. Pierre de Villiers dodał, że “to barbarzyństwo będzie trwać, ponieważ radykalny islam jest ideologią, której celem jest wzniesienie barbarzyństwa nie jako środka, ale jako celu. Siedzimy na wulkanie, który wybuchnie”.

Wspomniana we wstępie miejscowość Schaerbeek, to 110-tysięczne miasto w regionie Brukseli, położone niedaleko siedziby NATO. Obecnie jest to jeden z takich europejskich wulkanów islamizacji. Prawie wszyscy Żydzi już wyjechali z tego miasteczka. Dzielnica żydowska została pusta. W ciągu ostatniego roku zamknięto dwie ostatnie synagogi. W mieście 39% populacji stanowią muzułmanie – posiadają oni dwanaście meczetów (więcej niż kościołów!), a podczas islamskich modlitw na ulicach wierni blokują ruch uliczny. Najpopularniejszym imieniem nadawanym nowo narodzonym dzieciom jest Mahomet – a kolejne imiona to Ahmed i Ali. To Belgia. To środek Europy.

Nad Europą ciemnieje mrok wielkiego kryzysu, który nie nadejdzie z zewnątrz, ale uderzy od środka – w postaci nie tylko walki klasowej, ale także w postaci równania rachunków z przeszłości między nacjami i religiami. I choćby nie wiem jak bardzo udawano, że problem ten nie istnieje – to on jest i będzie coraz bardziej poważny. To właśnie dlatego Żydzi opuszczają Europę, która przemija.

Europe: Jews out, Muslims in

Przetlumaczyl Sir Google Translate

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. A najtragiczniejsze i najbardziej absurdalne jest to ze zachodni lewicowi Żydzi zawzięcie bronią imigracji muzułmanów do swoich krajów. W Polsce niestety bylo podobnie : to nieliczni polscy Żydzi najgłośniej bronili muzułmańskiej inwazji do Polski przez Białoruś.
    Ci lewicowi promuzulmanscy Żydzi sa podwójnie zaślepieni : nie rozumieja ze dostaną po głowie najpierw od lokalnych patriotów broniących swoich krajów przed islamizacja, a potem od nowo przybyłych muzułmanów których sami zaprosili. Większość amerykańskich Żydów nienawidzi Trumpa – największego przyjaciela Izraela a kocha antyizraelskiego Bidena i Obamę.
    W samym Izraelu jest niestety podobnie.
    To jest samobójcza i zupełnie niezrozumiała postawa żydowskich lewicowców ktora zagraża naszemu narodowi na wszystkich kontynentach i nawet w samym Izraelu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.