Uncategorized

 Remove the Antisemitic Blood Libel Film “Farha”

Przyslala Ewa Korulska

Jordański film Farha w reżyserii Darina J. Sallama, w którym żołnierze IDF mordują palestyńską rodzinę podczas wojny o niepodległość, zostanie wydany w serwisie Netflix w grudniu. Akcja filmu rozgrywa się w 1948 roku w Mandatory Palestine i opowiada o 14-letniej palestyńskiej dziewczynie, której ojciec zamyka ją w magazynie z powodu ataków IDF we wsi.

Produkcja twierdzi, że jest „inspirowana prawdziwymi wydarzeniami”, jednak jest to kłamstwo.

Cala informacja TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

4 odpowiedzi »

 1. Léo Rubinstein odpowiedz Netfliksa to jest standardowy text wysyłany automatycznie do wszystkich. Najlepsza reakcja jest bojkotować Netflix i zapisać się do IZZY, izraelskiej wersji Netflixu. Zamienić antysemicka propagandę Netflixu na szanse rozwoju dla IZZY.

 2. Podpisalem, wyslalem i dostalem odpowiedz:

  Your request (36843) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
  Netflix Support (Netflix) Dec 5, 2022, 09:40 GMT+1
  Thank you for contacting Netflix. Your complaint has been recorded.
  We aim to give you as much information as possible to make informed choices about what to watch or play. You can control what you and your family are shown:
  Block or unblock a TV show or movie. How to remove titles from the ‘Continue Watching’ row
  Netflix Customer Service

  Moze Netfix zawsze wysyla standartowa odpowiedz zanim sprawa zostanie rozpatrzona, choc nie pisza ze dalej ja rozpatruja.
  Odnosze wrazenie ze udaja ze nie rozumieja o co chodzi, choc to jasno wynika z listu.
  Co robic dalej? Chyba lepiej sformulowac wspolna odpowiedz niz komentowac to indywidualnie.

 3. No dole artykułu dołączony jest formularz listu protestacyjnego do Netflixu. Otworzcie link, wpiszcie swoje nazwisko i wyślijcie. Bardzo prosta akcja ktora może powstrzyma Netflix przed dystrybucja tego antysemickiego pamfletu.
  Zróbcie to dla żołnierzy IDF szkalowanych w tym szmatlawcu.

 4. Widziałam ten film wczoraj na Netflix. Ma najwyższą ocenę publiczności 5. Jako film jest nieudolny, ale widzowie na Google widzą go jako arcydzieło kinematografii, są setki entuzjastycznych osobistych recenzji nawołujących do obejrzenia wraz z rodziną, aby nauczyć się ”prawdy” o wydarzeniach nakby. jest to rzekomo prawdziwa historia matki reżysera filmu według jej opowieści. Było mi bardzo trudno na ten film patrzeć – to jest produkt nienawiści i zakłamanej propagandy. Po prostu wstrętne. Ilu naiwnych, młodych ludzi pije z tej zatrutej studni? Strach pomyśleć!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.