Uncategorized

ANTYSEMICKI ZBRODNIARZ

Jerzy Klechta

Od czasu do czasu warto spojrzeć na mapę i zorientować się ilu i gdzie mieszkamy, żyjemy, zwłaszcza gdy Sowieci rozpętali wojnę światową burząc i mordując . To co było  dziś czy jutro nadejdzie umyka naszej wiedzy itp. Dane ludności w danych krajach z każdym dniem się zmieniają : jedni umierają na skutek chorób inni w wojnie wszczętej przez zbrodniarza nr 1 – Putina.

Wg aktualnych danych na świecie żyje, zamieszkuje obecnie ok. 17 mln Żydów, natomiast w Izraelu zamieszkuje ponad 5,5 Żydów. Niepojące jest obecnie, iż nasilają się spory między krajami : wojna jaką wznieciły Sowiety długo jeszcze będzie grozić wielu narodom i krajom, Żydów nie wyłączając, co więcej Żydzi – jak często bywało w historii – są głównym celem działań zbrodniczych. Putin nie kryje swoich planów . Jest to bowiem czytelna antysemicka kreatura.

JERZY KLECHTA

Wszystkie wpisy Jerzego TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

6 odpowiedzi »

  1. Pisze Jan S

    W raportach Departamentu Stanu USA, jakie jedno z zadań tak zwanych rosyjskich trolli, było wskazane skłócanie Żydów z Izraela z Żydowską Diasporą.

  2. Wikipedia jest areną zmagań ideologicznych i większość artykułów wyraża pogląd autora. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech raczej pofatyguje się do rocznika (izraelskiego) Centralnego Biura Statystyki. Wiki nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

  3. W Izraelu jest 7.5 mln obywateli Żydów. 7 mln halachicznych, uznanych przez ortodoksję i jeszcze 0.5 mln “innych”, którzy są Żydami według “Prawa Powrotu” ale nie według ortodoksji rabinackiej.To problem bolesny który trzeba rozwiązać. Co nie znaczy że wszyscy misezkają w Izraelu.
    W każdym wypadku w Izraelu jest więcej Żydów niż według wersji autora.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.