Uncategorized

Niech ten zapis pokaże….

TVP świat to angielska strona internetowa polskiej telewizji państwowej, okropnego i bezkompromisowego źródła nacjonalistycznej polskiej propagandy. Dziś na stronie pojawił się wywiad z panem Rejakiem, dyrektorem American Jewish Committee Central Europe, na temat podpisanej niedawno umowy między Izraelem a Polską dotyczącej wyjazdów młodzieży izraelskiej do Polski.


Umowa ta umieszcza na liście miejsc polecanych izraelskim uczniom takie miejsca jak Muzeum Ulmów (notorycznie wypaczające historię Shoah), a także inne miejsca polskiej mitologii nacjonalistycznej, takie jak planowane i istniejące muzea “Żołnierzy Wyklętych”, wśród których znajdziemy bezwzględnych morderców żydowskich ocalałych z Holokaustu.


Sebastian Rejak jest dobrym polskim patriotą i umowa nie przeszkadza mu w najmniejszym stopniu. “Według dyrektora” – czytamy w TVP Świat – “brak zgody na wyjazd izraelskich delegacji młodzieżowych do Polski wynikał z tego, że Polska chciała mieć pewność, że pewne elementy programu edukacyjnego izraelskich uczniów zostaną wprowadzone, by oddać pełny obraz Holokaustu”

Naprawdę?
Celem polskich władz jest “oddanie pełnego obrazu Holokaustu”?!
Przemówił jak prawdziwy polski patriota!

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.