Uncategorized

Jan Zbigniew Grabowski


Jan Grabowski i Aleksander Milchtach Slaw ktory przyslal ponizszy tekst

Komentarz Grabowskiego (z FB z jego przyzwoleniem) do wiadomosci o nim na twitterze, ktora wyslal niejaki rektor SWWS w Warszawie Dr. Michal Sopinski.

Dr Michał Sopiński jest rektorem/profesorem utworzonej przez Ministra Sprawiedliwości w 2018 roku warszawskiej Wyższej Szkoły Administracji Sądowej (SWWS).


Dziś dr Sopiński, rektor SWWS, podzielił się swoimi przemyśleniami na twitterze: “Zabierzcie mu tytuł profesorski. Zabierzcie mu [polskie] obywatelstwo. Przynajmniej nie musimy golić mu głowy, bo ten okropny kłamca Grabowski jest już łysy!”.


Cóż, ulżyło mi!
Przynajmniej golenie nie będzie mnie czekało…. Z drugiej strony, można zobaczyć, jaki jest obecnie klimat w Polsce wokół badaczy Holokaustu. Premier Morawiecki i minister nauki Czarnek wyrażają się w podobny sposób.

Komentarz Aleksandra

Z jednej strony – nihil novi, z drugiej – obrzydliwe i przerażające. Definiuje poziom inteligencji PiS-u i postępującego nazi-raka.

Dolaczony obrazek jest kopia Twittera Sopinskiego.

Kategorie: Uncategorized

4 odpowiedzi »

  1. Na litość boską skad sie biorą tacy”naukowcy” jak niejaki dr Sopiński?? Kto ich wspiera, nadaje tytuły naukowe powołuje na stanowiska rektorów? W jaki sposób taki prostak i nikczemnik mógł zostać rektorem?
    Polska hańba nieśmiertelna.

  2. Dodam tylko , ze jako pogrobowiec i prawdopodobnie uczeń byłych marcowych docentów ten rektor prawdopodobnie miał nie mały wkład w antysemickie zamieszki w Kaliszu. Ciekawam czy moje przypuszczenia są słuszne .

  3. Przecieram oczy i ciagle nie mogę uwierzyć . Tak pisze pracownik naukowy? Biedna, biedna ta Polska, skoro akademiccy edukatorzy to banda byłych docentów marcowych.

  4. Panie profesorze J.Grabowski jesteśmy dumni z Pana postawy, wiedzy i odwagi i niech się ci naprawiacze Pana i świata spalą Leo Leszek Kantor, Uniwersytet Sztokholmski, członek Rządowej Rady Równoąci Etnicznej i Tolerancji. Pognany w 1968 z prowincjonalen Wyższej Szkoly Pedagogicznej w Opolu razem z czeterma Zydami polskimi i 8 polskimi koegami. Tzw. Zloty wyklad tam dopiero w 2020 roku

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.