Uncategorized

Herzog ujawnia szokujące szczegóły taktyki terrorystycznej Hamasu


“Co robicie, gdy znajdziecie izraelskich obywateli? Torturujecie ich” – powiedział izraelski prezydent po przeczytaniu książki “The Warrior’s Guide: Wersja dla dżihadystów”.

Prezydent Izraela Izaak Herzog prezentuje podręcznik terroru Hamasu podczas wywiadu dla CNN, 15 października 2023 r. Źródło: Zrzut ekranu.

Prezydent Izraela Izaak Herzog ujawnił w niedzielę niepokojącą broszurę Hamasu znalezioną przy zwłokach palestyńskiego terrorysty w jednej ze społeczności w Strefie Gazy.

“Ta broszura to instrukcja obsługi, jak wejść na podwórka obywateli, kibucu, miasta, moshav, jak się tam włamać. I najpierw – co robisz, gdy znajdziesz obywateli? Torturujesz ich. To jest broszura, która mówi dokładnie, jak ich torturować, jak ich porwać” – powiedział Herzog Wolfowi Blitzerowi z CNN.

W kopii przewodnika dostarczonej prasie, podręcznik – zatytułowany “Przewodnik wojownika: Jihadi Version” – opisuje taktyki, które obejmują tworzenie chaosu, zastraszanie jeńców, stosowanie elektrowstrząsów i przeprowadzanie egzekucji.

Ośmiostronicowy przewodnik instruuje terrorystów, aby w przypadku ataku wykorzystywali jeńców jako ludzkie tarcze, niezależnie od ich religii, rasy czy płci. Zakładnicy powinni być “zabijani w razie potrzeby”, zwłaszcza jeśli pojawią się wśród nich jakiekolwiek oznaki buntu, mówi instrukcja, jednocześnie instruując terrorystów, aby dokumentowali swoje działania na żywo.

Wielu terrorystów nosiło kamery GoPro, a ich nagrania zostały przesłane do mediów społecznościowych.

Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje na temat stosowania innych taktyk w celu zapewnienia kontroli nad przejętym terytorium, w tym samobójczych zamachów bombowych, zamachów samochodowych, zasadzek i ostrzału snajperskiego. Instruuje terrorystów, by przejmowali dokumenty tożsamości swoich jeńców i dokładnie dokumentowali ich dane osobowe.

Zawiera ilustracyjny schemat przedstawiający hierarchiczną strukturę Sił Obronnych Izraela, ich uzbrojenie i zasoby elektroniczne w zaskakujących szczegółach.

“To po prostu ideologia ISIS, która wzywa do zmiecenia Izraela z powierzchni ziemi, a zatem Hamas musi zostać zmieciony z powierzchni ziemi” – powiedział Herzog.

Podczas ataku na izraelskie społeczności przygraniczne terroryści zabili ponad 1400 osób, w większości cywilów, i uprowadzili co najmniej 199 zakładników.

“To nie jest historia Izrael kontra Palestyńczycy czy judaizm kontra islam. Historia dotyczy tego, gdzie powinna stać ludzkość, czy jesteśmy z dobrem, czy ze złem” – powiedział Herzog.

“Kampania, którą teraz prowadzimy, jako naród wyłaniający się jak lew, jest przeciwko złu i wykorzenimy zło, aby było lepiej dla całego regionu i świata” – powiedział.

Herzog ujawnia szokujące szczegóły taktyki terrorystycznej Hamasu

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.