Uncategorized

Połowa amerykańskich wyborców poniżej 35. roku życia uważa, że masakry i gwałty na Żydach można uzasadnić 

Przyslala Katharina Dr.Gasinska-Lepsien


Połowa Amerykanów poniżej 35. roku życia uważa, że masakrę Izraelczyków dokonaną przez Hamas można uzasadnić palestyńskimi „cierpieniami”. 

Żydzi w Ameryce mają poważne kłopoty.

W najnowszym sondażu Harris/Harvard 76% amerykańskich wyborców twierdzi, że „zabicie przez Hamas 1200 izraelskich cywilów w Izraelu nie może być uzasadnione cierpieniami Palestyńczyków”, a aż 24% twierdzi, że może.

Większość respondentów w wieku 18–24 lat (51%) uważa, że masowe mordy izraelskich Żydów są uzasadnione.

48% osób w wieku 25–34 lat zgadza się, że rzeź była uzasadniona.

Co. do k…y. nędzy.

Połowa młodych Amerykanów uważa, że zabijanie żydowskich cywilów jest całkowicie w porządku, bo, jak wiecie, zasługują na to.

Tak, wiedzą, że chodzi o Żydów. Ponieważ już następne pytanie dotyczyło tego, czy te same ataki Hamasu na Żydów są „ludobójcze”. I w tym przypadku ponad 2/3 z tych osób w wieku 18-34 lat zgodziło się, że tak, te ataki wobec Żydów były ludobójcze. 

Oznacza to, że znaczna liczba osób poniżej 34 roku życia uważa, że ludobójstwo na żydowskiej ludności cywilnej jest w porządku, o ile istnieje wystarczająco silny „lament” przeciwnej strony.

Mówienie o „cierpieniach” wskazuje, że ludzie o niemoralnych, antysemickich poglądach to w przeważającej mierze lewica polityczna. Tabele krzyżowe sondażu wskazują, że rzeczywiście tak jest: 36% respondentów określających się jako „liberalni” w każdym wieku zgodziło się, że atak był uzasadniony, w porównaniu z 16% „konserwatystów”.  

Być może bardziej niepokojące jest to, że najczęściej zgadzają się z tym ludzie z najwyższym poziomem wykształcenia – 29% absolwentów szkół wyższych usprawiedliwia morderstwo dokonane przez Hamas w porównaniu z 21% tych, którzy nie mają studiów.

Młodzi ludzie, najlepiej wykształceni, są najczęściej antysemitami. Nie tylko są antysemitami – oni usprawiedliwiają najbardziej ekstremalne rodzaje przemocy wobec Żydów. 

Przez lata wmawiano nam do znudzenia, że jedyny antysemityzm, jaki istnieje, pochodzi ze skrajnej prawicy. I oczywiście, że tam istnieje. Istnieje jednak poważny problem polegający na tym, że młodym ludziom w Ameryce udziela się lekcji niemoralności na kampusach, gdzie najohydniejsze zbrodnie, jakie można sobie wyobrazić, są w porządku, o ile ofiary są uważane za „uprzywilejowane”, a rzeźnicy są „ofiarami”.

Czy według tego młodszego pokolenia to uzasadnienie morderstwa i gwałtu dotyczy także amerykańskich syjonistów – Żydów? Dojście do takiego wniosku nie jest trudne, skoro cały twój zmysł moralny jest od początku tak wypaczony. 

Ludzie zastanawiają się, jak Niemcy mogli stać się tak entuzjastycznymi mordercami Żydów. Ta ankieta pokazuje dokładnie, jak: wystarczy uczyć pokolenie młodych ludzi, że Żydzi są prześladowcami, a uciskani mają moralne prawo mordowania każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. 

Dziesięciolecia antyizraelskiej propagandy przyniosły owoce żydożercom. Zawsze twierdzili, że jest to jedynie stanowisko polityczne, lecz Żydzi wiedzieli, że jest to stanowisko osobiste. I ten sondaż to potwierdza. Żydzi nie byli „krytykowani” przez antysyjonistów, byli demonizowani. Ta demonizacja przekształciła się w milczące wspieranie ludobójstwa.

Trend pokazujący, że młodzi ludzie częściej usprawiedliwiają ludobójczy atak na Żydów, oznacza, że w tym kraju sytuacja nie ulegnie poprawie. Pokazuje także, że wszelkie wysiłki mające na celu powstrzymanie antysemityzmu za pomocą liberalnej edukacji nie tylko zawiodły, ale mogły przynieść odwrotny skutek.

7 października był przełomowy dla izraelskich Żydów. Ale może się to okazać równie istotne dla przyszłości amerykańskiego żydostwa. Jeśli prawie połowa Amerykanów poniżej 35. roku życia wierzy, że zabijanie żydowskich cywilów jest w porządku, to przyszłość amerykańskich Żydów jest tak ponura jak nigdy dotąd. 

Wystarczy rzucić okiem na media społecznościowe, aby zobaczyć, że demonizacja syjonistycznych Żydów osiągnęła najwyższy poziom. Ten sondaż pokazuje, że będzie tylko gorzej.

Link do oryginału: https://elderofziyon.blogspot.com/2023/10/half-of-american-voters-under-35-think.html

Elder of Ziyon

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

Elder of Ziyon – blog amerykańskiego badacza antysemityzmu w mediach i organizacjach.

Połowa amerykańskich wyborców poniżej 35. roku życia uważa, że masakry i gwałty na Żydach można uzasadnić

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

 1. Dziś Miś
  Sądaz Harrisa/ Harvard
  Ogólna wiedza o autorów sądazu:
  pro.Harris, znany izraelski antysemita, który uciekł z Izraela, obawiając się o
  własne życie.
  Harvard: Jest kolebką antysemickiej,
  amerykańskiej młodzieży. Jest to najbardziej prestiżowy Uniwersytet w Stanach w którym zatrudniony( o ile się nie
  mylę) jest pro.Harris. Do tego wszystkiego, bardzo duży procent budżetu tego
  Uniwersytetu pochodzi z dotacji bardzo
  bogatych amerykańskich Żydów, którzy
  tradycyjnie głosują na antysemicka partje
  Demokratów. Więc, wynikom nie ma co się dziwić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.