Uncategorized

„HOMELAND CONCERT”

Przyslala Katharina Dr.Gasinsk-Lepsien

Narodowy muzyczny projekt pod nazwą „HOMELAND CONCERT” – mający na celu powrót zakładników do domu, odbył się w zeszłym tygodniu z udziałem 1000 muzyków i piosenkarzy z całego kraju w amfiteatrze w Cezarei, grających i śpiewających en mass music show.
Oficjalny międzynarodowy teledysk został już wyemitowany i wywołał sensację na całym świecie.

Cała branża eventowa i muzyczna w Izraelu zmobilizowała się w pełnym wolontariacie na rzecz jego produkcji.
Koncert został zainicjowany i wyprodukowany przez producenta Talya Yarom,
Kierownictwo muzyczne – muzyk Eran Mitelman, dyrygent – maestro Mark Wollach (Israel Opera Orchestra), reżyserzy – Shilo Gallay i Danny Casson.

Ten muzyczny show jest na największą i najbardziej znaczącą skalę, jaka kiedykolwiek miała miejsce w Izraelu! I już odbiło się szerokim echem również za granicą.
Rodziny zakładników również dołączyły do dnia zdjęciowego z masowym śpiewem, a wraz z orkiestrami i muzykami rockowymi – przekroczyliśmy wszelkie możliwe granice!

Kategorie: Uncategorized

4 odpowiedzi »

  1. Żeby tylko wrócili
    Leo Kantor, Szwecja

  2. Wstrząsające. Chyba nie da się zapomnieć.

Zostaw odpowiedź Czekam na Twoje przemyślenia! Napisz w komentarzu.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.